Плевнята на Ерла VII

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от червената_шапчица на 13.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Здравейте!
    Надградих "Плевнята на Ерла VI" до "Плевнята на Ерла VII", но се промени само добива от очила "Носталгия" от 2 бр. на 3 бр. Названиетото остана на "Плевнята на Ерла VI". ТО, които дава не мога да засеча. Опитах с излизане и влизане в играта, но нищо не се промени.
    Въпроса ми е сега какъв бонус дава "Плевнята на Ерла" - +40% ТО/ТрТО, за 5 ч. или +50% ТО/ТрТО, за 5 ч. ? И ще имам ли проблем с бонуса, като я надградя до "Плевнята на Ерла VIII" ? Т.е. да не се загубят едни + 10% ТО/ТрТО.
    Проблема е във фермата ми, както и в тази на съпруга ми.
    Моля за проверка - поставена е на "Игрището за любимци" и решение!
    ID: 11137718
    ID: 11116223
     
    Последна редакция: 13.1.20
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,

    Става въпрос за грешка в превода, която е известна, т.е. съобщено е за нея. (Два ъпа са с еднакво наименование.)
    Нямай притеснения, щом виждаш, че ще дава 3 очила - значи си имаш Плевня VII.
    Няма нужда от проверка.
    :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Благодаря, дано си права и да не сме ощетени отново! Мисля, че трябваше да бъдем уведомени за тази грешка.
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, няма за какво.
    И 100% гаранция, че щом виждаш 3 очила значи имаш Плевня VII.
    (А щом изпитваш съмнение - логни се примерно на английски език и погледни виждаш ли в наименованието VII.)
     
    The.Farm и .TAINNA. харесват това.
  5. The.Farm

    The.Farm Болярин

    "Нямай, нямай притеснения...", ама на мен ми изтръпнаха петите и мозъка ми взе да вибрира. Сложих и ази моите очилца да не бъркам нещо... и "щом виждаш...". Видях аз... ръцете ми сключени около някое тънко програмистко вратленце от БП. Внимавайте бре хора, ще ми докарате инфаркт. Сега да се успокоя трябва да изпия няколко валидола с бира...
     
    kakata13, .TAINNA., Doremi и още 1 човек харесват това.