Питане за гигантска секвоя на Мими

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от koteto9 на 18.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. koteto9

    koteto9 Старейшина

    Здраевй те без да искам истрих гиганака секвоя за мими има ли начин да я си я възтанова БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Разбира се, че има. Прибира се в менюто с дърветата. Там я потърси.
    :)
     
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    зависи ако е било само ъп къде ще се е пребрала
     
  4. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    xDxDпак в менюто
     
    milena7004, fermer4etoo1970 и dedoto харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не съм уточнявала в кой раздел на менюто с дърветата.
    Но ми е интересно как се изтрива само ъп.
    ;):)
     
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    ако е бил от избери дърво и е било само ъп къде ще да има основа ти по добре трябва да го знаеш това, ще е в менюто да така е но без основа няма да може да възтанови секвоята

    и как ще го възтанови той/тя това пита чети малко по обстойно:p, без основа ъпа къде да го сложи понякога ми се струва че просто за име сте там нито четете това което се пише просто през редовете я карате
     
    Последно редактирано от модератора: 19.1.20
  7. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    ох няма те няма те че като се покажеш с 200 ще ме държи смеха цяла седмица. Ходи чети ти и после философствай, че от където и каквото да е дървото все ще е в менютоxD
     
    milena7004 харесва това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    бе то ще е там но човека пита -Здраевй те без да искам истрих гиганака секвоя за мими има ли начин да я си я възтанов цитирам ти май нещо от смях си се объркала я иди ти и чети внимателно а и мисля че ти си тази която трябва да му обесниш това а не аз какво е това в менюто ми при положение че няма основа как ще го възтанови ти ми обесни това тогава като по Знаеща аде моляти се не ми се прави на философ видях докъде ти стигат възможностите ще ме извиниш за високият тон но няма как да ме обориш в това. Не пита къде е а как да я възтанови само това ще допълня
     
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    xDxDxD
    айде пак чети си от който ъгъл искаш аз направо си ги гледам.
    Пък за мойте възможности не ги мисли то който трябва ги е видял и знае;)
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Бе то се видя докъде се простираш не убягвай от въпроса му подаден от този ъгъл аз трябва да се смея и то не седмица а месец сега лек ден ти желая
     
  11. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    ох губя си времето с тебе само, ама нека ти се види всичкия блясък.
    и точно и ясно е отговорено на въпроса, никъде не става въпрос за ъп.
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Факт- точно и ясно пита не къде е а има ли начин да възтанови секвоята, а ти се примери когато фактите говорят и Боговете мълчат. Ако му е подвеждащ въпроса съгласна съм с теб, но зададен по този начин съм права аз, ще добавя явно при теб се получава клавиатурата изпреварва разума а сега да не драматизираме че и моето тук е губене на време ще се повторя лек ден
     
  13. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    няма какво да се примирявам като не съм се разтревожила изобщо, зададен е въпрос и е даден отговор. от там нататък е твоя блясък, но не се получи. фактите са факти да и те са в менюто.8)xD
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Няма значение с или без ъп. Като я изтриеш се прибира основа + ъп в менюто. Няма как само ъп да сложиш на поле от където и да е, ако се поставя значи е с осново.
     
    .TAINNA., dedoto и milena7004 харесват това.
  15. dedoto

    dedoto Адмирал

    дивак в грешка си относно секвоите но това може само котето да каже какво е станало;)
     
    DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    o_Oo_OЗа кое? Можеш да получиш само ъпгреид за което и да е дърво, но няма как да го сложиш на полето, за да го изтриеш след това, освен ако играта тотално не е откачила. По едно време се падаха от колелото мисля, направо сгложени основа + ъп и в менюто стоеше в бройката на ъповете, но реално не можеш да го сложиш на основа, а само на празно поле и след изтриване се разделят. Ако имаш предвид нещо друго, ще помоля за разяснение, може да съм изтървала.
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  17. dedoto

    dedoto Адмирал

    точно секвоите бяха така ;)навремето като се люпиха така да се каже подобренията бяха без основа
    като се наложи да махна от полетата СГС и СГС XL-те си останаха така по 1 бр. и като взех да ги слагам на полето подобрението можеше да се сложи само на основата:(не знам схвана ли ситуацията в която бях попаднал8)
     
    DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  18. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    От люпенето на първите от Интер стръкче не е така - даже търчак да люпя и да ги проверявам. после ако е имало от друго място не споря, нямам спомен :)
     
    DILQNADELI, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  19. dedoto

    dedoto Адмирал

    незнам но тези дето ги имам са ми от тогава:oops:
     
    DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    а браво един да се сети какво точно исках да кажа а не тук да ми се развиват различни теорий , и че на този въпрос зададен по този начин води до моят отговор :p
     
    dedoto харесва това.