Паузиране на помощната техника

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от KARAKONJO на 5.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Допада ли ви?

  1. Да

    24 глас/а
    96.0%
  2. Не

    1 глас/а
    4.0%
  3. Не ползвам техника и ми е все тая.

    0 глас/а
    0.0%
  1. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не е ли добре да се сложи едно бутонче и да може да си спираш / пускаш помощната техника, когато я активираш или ти се натрапи като награда в куест? Каква е ползата да го активираш за 1 или 3 часа а да си насял 20 часово растение? Да може да го поставиш на пауза и като ти узрее да може да си го пуснеш и да си го използваш.
    Или да направят 30 мин или 10 мин купони, които да струват по 4-5 ФМ единия, или да измислят бутонче за пауза. Каква е ползата от 1 употреба на реколта? Я го използваш, я не. На мен понякога ми се е падала сеялка за 3 часа - чисто недоразумение - аз съм насеял 4-5 часа, имам 3 часа сеяла и тя си отлита неизползвана.
    Също това купонче за 1 или за 3 часа на някоя опция поотделно изглежда доста неизпозлваемо, освен ако не сееш неща до царевица да речем.
     
    Последна редакция: 6.5.18
    shiky и elliss_bg харесват това.
  2. dedoto

    dedoto Адмирал

    коджо давам ДА и ако се одобри някакъв вариант с паузата ;) в което се съмнявам :cry:имаш 10 ЯМЧ от менеxD
     
    pavka555 и lubo1967 харесват това.
  3. kalinamalina1983

    kalinamalina1983 Напреднал

    Ако го направят което се съмнявам то за бутончето да го спреш ще ти взима поне по 1 лало...Безплатен обяд няма а да се развива фермата трябват пари това е онлайн игра и доста хора се грижат ние просто така да си играйкаме.Просто безплатен обяд няма ако всепак ти дадат нещо безплатно то едва ли ще ти хареса но няма да е обяда който ти търсиш
     
    -niksan- харесва това.
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Да обаче купоните или опциите които се падат за 3 часа сеялка или 3 часа ратай или нещо друго са си чисто недоразумение.
    Не стига че с падането от колелото веднага се активира, а и не винаги го използваш.
    Разбира се, идеята да се слагат помощните опции на пауза няма да се хареса на БП, защото тогава 1 купон за 1 час може да го изпозлваш и цяла седмица даже.
    А защо да няма безплатен обяд - те тея опции са пожелателни, ако искаш ползваш ако не искаш - не. То и новите луксозни парфюмчета се опитват с лалота да ги продават, ама ако не им потръгне бизнеса и хората не ги използват вероятно ще запеят друга песен.
     
    Последна редакция: 7.5.18
  5. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    И на мен ми харесва идеята да се спира комбайна,особенно когато ползваш купони, защото не всеки играч си купуват помощна техника.
    Честит празник на всички именици :music:
     
    shiky харесва това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Гласувам с ДА. Добре би било да има промяна за Помощната техника. Моето виждане за промяна е в два варианта:
    1. Да се даде възможност за пауза на помощната техника за определен период от време. Когато сеем дълги растения, техниката ни е нужна за кратко време на големи интервали от време.
    2. На колелото, в куестите, при Рошко и другите начини на спечелване или подаряване да се предлага само комбинирана техника може и комбайн. В сегашния вид ратай, сеялка, небесен помощник и т.н. не вършат работа ако нямаш комбайн. Но да остане сегашното купуване на отделна техника да се купува по желание на играча.
    Дано съм се изразила правилно така, че да ме разберат всички :) Ако някъде греша, моля да ме поправите. Ако имате и други предложения, дайте да ги обсъдим, за да вземат предвид нашите желания :)
     
    Последна редакция: 6.5.18
  7. kalinamalina1983

    kalinamalina1983 Напреднал

    Т
    xD Е да то триците са безплатни те служат само за стръв и накрая какво излиза плащаш си, А сега ще ти обясня как... Едните купуват лалота та да спестят време за да постигнат целта си и да отидат към следващата, а ти плащаш с време да постигнеш тази цел. така че кое му е безплатното. НЕ всичко се измерва с пари приятелю.
     
    БашФермер харесва това.
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    .TAINNA. харесва това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда