Дискусия: Панаирът на Ренцо

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 14.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Явно съм проспала това яйце 8) може ли малко инфо за него, че не намерих и ще си чакам следващия панаир да се сдобием с мъжо :)
     
  2. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Живи и здрави! Да се надяваме, че до следващия панаир всички, които не са успели да играят, вече ще имат тази възможост, защото не винаги целта е да се сдобием с определни благинки...понякога истинското удоволствие е в самото изиграване на събитието :)...
     
    .TAINNA., tanyamery, DILQNADELI и още 1 човек харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Брей, пак съм проспала "голямата забава" мътене и прочие...... явно от такива като мен настъпват демографските кризи. Затова на следващия Ренцо опашката почва след мен - да си знаете xDxDxD
     
    elliss_bg харесва това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Имам предложение към екипа и един въпрос?
    Не можахте ли ренцо да го пуснете в петък и да свърши в неделя в 23 часа.Коагато хората почиват,колко време в понеделник и вторник след работа ще играят играчите.
     
    лудакрава1, .TAINNA., koteto9 и 5 други харесват това.
  5. .water.

    .water. Адмирал

    xDxDxDразсмя ме,че на кой му дреме за играчите през последните 3 месеца толкова явно го показаха във всяко отношение.
     
    лудакрава1, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и 6 други харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Много си права,днеска разглеждах куеста за панели.Преди в всеки куест за производства имаше накрая техника,сега като предаваш панели няма техника.Всичко развалят в играта:cry:
     
    dedoto, kakata13 и лудакрава1 харесват това.
  7. buba62

    buba62 Главен болярин

    А сега има купони, пак е техника. Поне за мен е.
     
    Bamze и -niksan- харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Значи при мен има няккъв проблем с картинките,без това чакам по няколко минути да ми се заредат куестовете в читалището.Така и не го оправиха читалището.
     
    лудакрава1 и dedoto харесват това.
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    И на това издание при мен е невъзможно да се играе Ренцо, играта замръзва и се сдобивам с 2-3-5 чипа, рядко 9. За 15 и 20, които обикновено правех с флаша, мога само да мечтая. Слончето ще чака по-добри времена / смяна на програмистите на БП/, ако не го махнат от панаира до тогава.
     
    .water. и -niksan- харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Имам нужда от помощ:oops:, не мога да играя:mad:.
     
    ka-linka харесва това.
  11. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Не мога да играя, изчезват билети....изобщо трагедия
     
  12. miglen4e1971

    miglen4e1971 Стажант

    въпрос е,ако си купя от магазина дървото Явор,само подобрението ли дава или и самото дърво на което се поставя
     
  13. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Ако някой желае мога да му изиграя билетите. При мен играта е много добре за момента.
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  14. Bamze

    Bamze Болярин

    При мен има проблем, когато играя Удара-о-метъра. Хоризонталната лента блокира, не се движи и не мога да изиграя играта. Съответно не ми дава точки, а оттам не получавам жетони и ми отива билета на кино.:cry:
    Ако продължи така, ще се откажа да играя Ренцо, защото не искам да давам билети за счупена игра. Жалко! Мислех, че ще е по-добре от миналия път. Надявах се, все пак!
    Дано при вас да не е така! Късмет с Ренцо! :)
     
    .TAINNA., ka-linka и -niksan- харесват това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Колко бях добър на котарака сега е пълна трагедия:cry:
    На балоните е малко по добре.
    Макар че като чукна с мишката не отчита удара и същевремено не го пука,но поне правя от 14 точки нагоре до 20.
    Не ззнам защо го пускат този ренцо след като си знаят за проблемите.:cry:
     
    dedoto, Bamze, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Предполагам че питаш за дървото Ясен XXL. Ако да, купуваш основа+дърво и то в "сглобен" вид, слагаш го на полето и след това при прибиране в инвентара автоматично ще се "разглоби" на дърво+подобрение за дърво.
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  17. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    къде го видя тоя Явор

    какъв ти е ника
     
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Самардапа Хиляди Благодарности за подадената ти ръка (отново) без теб нямаше да се справя с Ренцо!!! Благодаря ти!!!
     
  19. Bamze

    Bamze Болярин

    Bamzeto
     
  20. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    искаш да кажеш ясен - на ПИТ мога да ти подаря, само се обади