Относно "совите"

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от sm0uk3r71 на 30.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    от вчера не мога да пиша писма, совата ми е хванала гората
     
    koteto9, kakata13, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  2. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Литнала е след мойта, която от една седмица я няма :(xD
     
    .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xD
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Мойта не ми дава да пиша отговор. Грабва полученото писмо и хуква преди да съм отворила бланката за писане >:(>:(
    Комшийка ми пише, тръгвам да отговарям, натискам бутона "Отговори" и долита чаршафчето със "Съобщението беше изпратено" :oops: След няколко опита извадих нова бланка и писах. Горката ми комшийка, оспамих я яко o_O

    http://store.picbg.net/pubpic/5E/6F/91290fe0119a5e6f.jpg

    http://store.picbg.net/pubpic/58/8A/2679de464794588a.jpg

    ID: 14069390
    Това стана в игра с клиент.
     
    Последна редакция: 30.1.21
    pepa551 и maqpan4o харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Може ли малко по-подробно в какво точно се състои проблемът - не позволява да напишеш или някак си разбрала, че изпратени послания не са стигнали до местоназначението? Освен това посочете дали за игра през Юнити или през клиента става въпрос, а и дайте ID, за да мога да предам да "докладват" проблем.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Совичката току-що се завърна, а и проблема с отговорите ( писнето) в пощата се оправи:D Екипа работи :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не мога да пиша
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Въобще не се появява курсор или е някъде на шантаво място? И само при отговор на писмо или по същия начин и когато ти започнеш "кореспонденцията". А и къде - клиент, Юнити? ИД?
    Или играта се е натуткала xD.
    (В модската ферма вчера или онзи ден получих поздрав за ЧНГ от 2-ри януари , горката сова доста е кръжила някъде.)
     
    .TAINNA., koteto9, pepa551 и още 1 човек харесват това.
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не изсписваше буквите през клиента, сега е ок
     
    .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и при мен се оправи. Всичко е наред. Само ако могат да оправят при писане курсора да си стои на мястото, а не да бяга надолу из редовете все едно се спуска по стълба.
     
    LadySissy харесва това.