Относно публикуването на събитията във форума

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от червената_шапчица на 16.3.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Моля, мнооого моля, да се публикуват събитията във форума с поредността им! Омръзна ми най-новото събитие, в случая, да е от 00.25ч. днес и да е "затрупало" събития от 11.00ч. - 11.15ч. Не ме интересува кога се подготвят и кога се публикуват /не съм от екипа/ и обясненията по случая, , искам да се публикуват с отразен реален час на публикуването във форума. Искам като отворя форума в дадената секция най-отгоре да е последната публикация с реален час. Форумния екип съществува /по мое мнение/, за да улеснява играчите, а не да ги принуждава да "ровят" в темите допълнително. Благодаря предварително, ако решите да корите този проблем!
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Разбирам за какво говориш, но за съжаление това не е нещо, което който и да било от екипа може да промени. Форумната програма "слага" въпросните часове.
    Но все пак си стар играч и със сигурност знаеш, че ако влезеш примерно в раздел "Събития", темите са подредени по реда на публикуването им, като най-отгоре е последната публикувана, както и се вижда часът на тяхното публикуване. Но също така има някои теми, които са "забодени" съзнателно, за да са първите в списъка, примерно в раздел "FAQ - за събития" така е "забодена" темата "Куестовете в читалището".
    Също така форумът предлага функцията "Нови публикации", за да не изтървеш нещо публикувано или непрочетено след последното влизане (като потребител, не като гост) във форума.
    Освен това ако има тема в даден раздел, която не е прочетена от играча, то наименованието на раздела (примерно "Събития") е удебелено.
    Затварям темата като изчерпана.
    Приятна вечер!
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.