Относно "Викингска сага"

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от musha_buba79 на 19.5.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Здравейте! Започнах да играя събитието и на втория опит хвърляне на брадва, играта ми блокира и се наложи да я рестартирам. След което не ми се върнаха останалите 3 опита....
    ИД 13760183
     
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    При мен се получи същия блокаж на първите две игри. Провери да не би вече да си уцелил/а центъра на мишената и затова да нямаш право на повече опити. Начислени ли са монети? И на мен след рестарт изчезнаха опитите, като погледнах - то съм била вече спечелила 90 монети. Изключи анимацията на хвърлянето и няма да имаш повече проблеми, аз така направих.Но като цяло днес играта замръзва непрекъснато.
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Изиграна е 1 мини-игра - тази, която е подарък в началото. Уцелен е центърът от втория опит и са получени 15+100 монети,
    100 от тях вече са похарчени във викингския магазин за 2 пъти сезонни точки и 1 сезонен токен. И 15 монети със звезда са налични. Друга викингска супа няма произведена.
    Това показва проверката.
     
  4. РОСКАРУСЕВА

    РОСКАРУСЕВА Подрастващ автор

    Аз ли не съм разбрала,незнам ? При трети опит право в целта получавам 15 монети,при четвърти опит пак 15 монети.Може ли някой да провери какво става.ИД 14538355
     
  5. Анаконда

    Анаконда Прохождащ

    Всички игри печелят по 15 монети, с изключе ние на първото попадение, от 1 до 5 ниво
     
    Последна редакция: 21.5.21
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, вероятно не си прочела инфото за събитието внимателно.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Викингска-сага.21361/#post-194288
     
    Bamze харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.