Отнети точки на Бахамата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от staneli на 19.7.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. staneli

    staneli Старши болярин

    Днес като видях за нововъведенията на Бахамата и в частност за новите нива, реших да си проверя по скалата колко нива ще кача с натрупаните точки. Доста са - 192. Записах си натрупаните точки. Брах нещо си на Бахамата, поглеждам пак точките, а те вместо да са се увеличили, са станали по-малко. Прегледах форума за оплакване от някой друг - ами никой нищо не е споменал за такъв проблем. Цял ден си бера и засичам, а точките с всяко бране намаляват и намаляват. Минус 516 843 ТрТО, а може и повече да са, това е което засяках. А за фермата не съм засичала, може и там да е имало проблем.
    Сега всичко начислява както трябва, обрах две дървета на Бахамата за проба и им начисли точките.
    Някой друг да е забелязал такъв проблем?
    Ако може да проверите при мен какво се е случило.
    ИД 14342336
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, мога да проверя само колко ТрТО притежаваш към момента на проверката и те понастоящем са 75 699 314 763.
    Приятен ден!
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. staneli

    staneli Старши болярин

    И няма никакъв регистриран проблем? БП да не се ослушват, а да си признават грешките и бъговете.
    Наличните точки и сама мога да си видя. Затова и си ги засяках. От момента на засичането бяха 75 662 697 630, а до вечерта се смалиха на 75 662 180 787. Малко преди да пиша за проблема започна да начислява нормално. А от кога е започнал минусът, явно само БП знае. Предполагам, че и при другите играчи е било така, но никой не е обърнал внимание. Признавам грешката си, че не писах по-рано, та да види някой и от екипа.
    Благодаря все пак.
    Приятен ден и от мен!
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, по принцип няма архив на точки опит, няма как да видим колко си имала преди обиране и след това. И по-рано да беше писала, може да се установи проблем само намясто. А за да го предадем и уверим техниците, че има такъв, ни трябва материал като доказателсво. Така няма как да бъде заблуден никой, нито те, нито ние, нито вие.;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    От години не играя за нива и точки на Бахама, но все пак след всяко обиране хвърлям по едно око на точките, не съм забелязъл да намаляват. Вероятно е било някакъв моментен бъг при теб, едва ли е нещо продължавало с дни. Все щеше да се забележи и от други играчи, ако имаше такава по-продължителна тенденция...
    Иначе по мои сметки в момента съм за 925-то ниво. Явно още преди да се е случило настоящото, вече чакаме следващото обновление :)
     
    Кобрелия, staneli и .TAINNA. харесват това.
  6. staneli

    staneli Старши болярин

    Благодаря за вниманието и отделеното време за моята персона. Вече при евентуален проблем ще алармирам по-навреме.
    Лек ден!
     
    Последно редактирано от модератора: 20.7.22
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Съгласна съм с теб, никаква файда от титлите и нивата на острова, не са и обвързани с руните и статуите. Аз даже не съм стигнала и 600-то ниво, съвсем назад с материала :oops:xD
     
    fermer4etoo1970 и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.