Отделяне на форума от играта

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от milkoga1 на 16.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Съгласнили сте форума да бъде отделен от фермата със самостоятелно логване в него.

Гласуването е завършено на 3.3.17.
  1. Да

    78.6%
  2. Не

    21.4%
  3. Нямам мнение

    0 глас/а
    0.0%
Разрешено е неколкократното гласуване
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Предлага форума да бъде отделен от играта чрез самостоятелно логване без да е нужно да си логнат във фермата си.Тъй като доста зачестиха проблемите с влизането във фермата последно време,мисля че поне в такива ситуации като днешната е добре да можеш поне да влезнеш и коментираш,да се информираш и да задаваш въпроси във форума.Мисля че това е едно улеснение за играчите и не би било голям проблем за осъществяване от страна на БП.
     
  2. tani1980

    tani1980 Полубог

    Спор няма на едно мнение съм с теб.Това и друг път съм го писала, че е за предпочитане, но никога не съм правила анкета и предложение да стане реалност.
     
    Lili79 харесва това.
  3. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ми аз не искам, понеже проблеми с влизането в играта нямам. И общо взето не съм имал.
    Иначе ми се искаше да имам проблеми и да получа оня целодневен бонус - така им завидях на печелившите.
    Гласувах с не, но по принцип ми е все тая. Дори да се влиза с нова парола, ще си поставя същата, ще принудя браузъра да я запомни и ще си влизам по старому.
     
  4. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Абсолютно ЗА! Щот като не може да влезеш и да говориш, все едно нарочно са ни запушили устите, да не се оплакваме. Днес беше достатъчно отвратително и е крайно време да се отделят двете неща. Има си пароли и трябва да може от двете места да се влиза.
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ако имаш предвид бонуса +75% - той беше за всички.
    Имаше го в Новините, но не се виждаше удивителната, дето те кара да ровиш какво ново има, а и не беше "най-отгогоре", трябваше да се прелисти единият раздел, за да се намери.
     
    Последна редакция: 16.2.17
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  6. **kukundrela**

    **kukundrela** Стажант

    Твърдо "ЗА", буквално ни запушват, да не можем да си кажем мнението. Ще има скоро... "а-ма-ха" на играта (както казва любимият ми Караконджи)

    Караконджи, миличък, винаги ти следя коментарите и си ми безкрайно забавен, по твоя неповторим начин. Влез си помедитирай спокойно в играта - ей там някое оборче нямаш ли да гледаш как "шава"? :inlove:
     
    Последна редакция: 16.2.17
  7. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    :DА кое му е забавното да влизаш един път в фермата и втори път във форума?Мисля че за предпочитане е да си оправят там каквито проблеми имат....Ще настъпи денят на великото логване.....хи хи хи realy crazy
     
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Обаче за да стане подобно нещо вероятнно ще трябва да е глобално - на всички езици за всички страни, дето играят играта. Сигурно и целокупния китайски народ да се хване няма да го направи за по - малко от месец. А те у немско не са толкова наброй. Нови куестове ли да измислят и начини за мъчение и изидвателства над играчите или как да им е по - леко. Аз ако бях от екипа щях да направя играта още по завъртяна и усукана, да им е още по-гадно на фермерите. Да видим ще смее ли някой да гъкне. А вие завършвайте куестовете за ден два - нека видят че ви е леко и с всеки следващ да искат все повече и повече бройки.
     
    Кобрелия, Lili79, scaregrowII и 2 други харесват това.
  9. georgiev

    georgiev Стажант

    също съм за
     
  10. neli5555

    neli5555 Подрастващ автор

    и аз също съм ЗА!
     
  11. Lili79

    Lili79 Прохождащ

    За!