Отваряне на кутии

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Самардапа на 11.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Като влезнах да отварям събралите се кутии забелязах, че бутона Enter не е активен и кутиите се отварят само през тикчето. Това важи и за пазара,за зареждането на вода и ръчното обиране на небесната градина. Също така отваряйки кутиите, при всяко отваряне ме връща в началото на секцията Консумативи......Доста неудобно е така......
     
    dedoto, yannisz, mimi123123456 и 2 други харесват това.
  2. ravengard

    ravengard Подрастващ автор

    Хахаха на това му се вика Unity/Stanalone игра. Не само при сандъците връща в началото, същото е и в мелницата. Бъговете се трупат ли трупат ...
     
    beti06, mimi123123456, pile-pale и още 1 човек харесват това.
  3. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    С това Unity играта направо стана напрегната вместо да ме забавлява - за да отворя всички сандъци ми трябва отпуск, защото непрекъснато връща в началото - ужасно напрягащо, защо трябваше да бъде променен и пазара - беше си идеален визуално....изобщо все по-демотивиращо. Ще потръгнат ли нещата или трябва да се мъчим!? Магазина все се обновява, но на колелото е едно и също - стари жълти обори, дървесна тор, парфюми и все неща от които няма огромна полза, вместо да има повече техника, монети и дори селектирани животни!
     
    Последна редакция: 13.12.20
    milena7004 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.