Отброяване до 10-тия рожден ден на Фар......

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от milkoga1 на 22.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Оп, да не дам верния отговор по погрешка...xD. Ма то хептен постна работа бре хора.
    25 СХ и някакъв скрин, пардон сандък с ала-бала. А ЧРД...още много по 10....
     
    [[Fermerkaa]], karzil, dedoto и 2 други харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Кодът е валиден до 00:59 ч. на 23.01.2020 г. и може да се ползва веднъж във всеки акаунт
    Смятах, мислих, смятах и като гледам 00:59 ч. на 23.01.2020 е довечера, нощес преди да започне 24 януари
    Криви ли са ми сметките не знам, но в една малка фермичка изписа Този код е невалиден или изтекъл o_O Още вчера се усъмних в разчитането на текста, но ме досрамя да попитам и изпуснах влака. Мушииии как да разбирам чедо сметката? Офффф с тоз акъл съм като без акъл xD
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами денят започва с 00:00 ч., след това 00:01 ч. и т.н. И завършва с 23:59 ч.
    Т.е. да, изтървала си влака.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Да му се не знаеееее друг път пак ще те дърпам за полата да ми кажеш. Срам не срам да не губят сателитките бонусите xD
    Благодаря Муши :inlove::D
     
    mushnu4ka харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, и няма проблем, щом трябва, дърпай.
    ;):)
     
    .TAINNA. харесва това.