Нови руни на Дървото на мъдростта?

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от zwezdi4ka на 5.2.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери,

    екипът събира идеи и предложения за нови руни на Дървото на уменията.
    Тук в нашия раздел има вече направена една.

    Ще се радваме да споделите и други. Идеите ще бъдат изпратени на колегите във вторник вечер.

    Благодарим ви.
    Екипът на Фармерама
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 5.2.15
  2. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Аз понеже съм си мечтателка, ще си споделя желанията, макар да ми е ясно, че нямат много шанс... Моите предложения са 3: ЛГ, диамантен/златен слот и нов клиент в къщата :)
     
    Doremi харесва това.
  3. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Руна с малко ЛГ вече има, нещо по-различно ли имаш предвид?
     
  4. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Да, руна с малко повече :D Както руните, дето дават захар, сол, еликсири - има по 5бр и нараства броя на исканите звезди и броя на продуктите които ни дава. Така да е и с лг.
     
    Последна редакция: 6.2.15
    Мариана07, ..koni.., stafi и 2 други харесват това.
  5. baiete

    baiete Болярин

    Аз съм за тази идея за нова руна :D
     
    черешка, sinsi88, nini6565 и 5 други харесват това.
  6. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И на мен ми харесва идеята да заменяме звезди за банани.
     
    Мариана07 и черешка харесват това.
  7. черешка

    черешка Старши болярин

    И аз подкрепям тази идея! :)
     
    Мариана07 харесва това.
  8. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Твърдо За тази идея!
     
    черешка харесва това.
  9. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    Руна за слотове ми допада на мен, диамантен и златен слот. Руна за небесни редове, руна за 6-то ниво при занаятите, руна за достъп до мелница за мелене на супер тор...Подкрепям и идеята за руна за замяна на звезди за банани.
     
    bayVasil, stafi, kismit и 2 други харесват това.
  10. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Подкрепям идеята! Аз лично съм отворила всички руни на дървото и имам 1800 звезди в запас. А при бананите е мъка!
     
    stafi харесва това.
  11. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    На мен лично, най - много ми се иска руна на дървото, която да отваря слотове за продуктите от занаятите, съответно диамантен и златен, на 2-ро място вече да се заменят звезди срещу банани, няма да е лошо да се помисли за руна, която да дава супер манджа, и супер тор, така както са руните за захар, сол, тел и т.н. Та в реда на мисли с тез селекции дето ги пускат, може да пуснат руна, която да дава по 1 добиче от всички видове селекции от последното ниво, разбира се, срещу подобаващо количество звезди - например 400, защото всички знаем, че безплатно сиренце няма.
     
    Последна редакция: 7.2.15
    Мариана07, ..koni.., stafi и 6 други харесват това.
  12. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Ще ми се да пуснат руни за слотове, за размяна на звезди за банани, също така и руна за по-бърза мелница 5, 10, 15% ...... и руни за бахамската мелница да може да мели супер храна и временните неща искани за евентите, руна за рецепти от отминали събития - примерно палачинки.
     
    Мариана07, !ЕЛИЯ!, ..koni.. и 7 други харесват това.
  13. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Аз съм ЗА нов слот (допълнителен) диамантен или златен,но за предпочитане и двата. И без това когато се сложиха слотовете ни обещаха руна на дървото за допълнителен диамантен слот. Сега е момента да си удържат на думата !
     
    Мариана07, ..koni.., stafi и 2 други харесват това.
  14. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Подкрепям всички, които са писали преди мен - за нови слотове, диамантен и златен, руна за обмяна на звезди за банани, за рецепти от стари евенти и имам още две предложения:
    1. За играчи над 90-95 ниво да има руна за отключване на ново поле за ползване- за сеене, дървета, кой за каквото пожелае. Между горската поляна и Рошко има едно местенце, може да стане "Градината на баба" и да се влиза през някаква портичка.
    2. Крайно време е като си произвеждаме тор, да не се губи и да си има руна да си "откупим" торището, да се събира и да не се губи продуктът. Нали ние сме си го произвели? Защо ни го отнемат?
     
    Мариана07, ..koni.., bayVasil и 3 други харесват това.
  15. mell

    mell Редовен

    Подкрепям идеите за руна за: 1. повече ЛГ- да се отваря с руна ЛАЛОГУЛДЕНОВО ДЪРВО /всички са на ясно, че в Бълггярия кино никога няма да има, но поне ЛГ дърво да имаме/ ; 2. Мелницата на острова да мели супер храна и съответната продукция за събитията И освен това да се преработва торта в супер тор - да се отварят и двете с руна; 3. Съкращаване на времето за меляне и на двете мелници до 50% - да се отваря с руня; 4. Замяна на звезди и МОНЕТИ за златни банани ; 5. Нова руна за нов занаят - в който да намират приложение и произведените животни -например месар или готвач; 6. Допълнителен слот и диамантен и златен.
    7. Поне едно ново поле.

    Ново предложение: Нова руна , с която да се съкращава времето за отглеждане/растеж/производство но не само с 10%, а от 50% до 80% /защото в настоящата ситуация в играта някои срокове са прекалено дълги, а от тук и играта затормозява, а не развлича/.
     
    Мариана07, ..koni.., stafi и още 1 човек харесват това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    На дървото има една руна,за редове в небесната градина.предлагам след нея,да има продължение.Да се отвори руна с която,да се съкращава времето с което редовете да стават,за по-малко време.
    1 стъпка 10 % 50 звезди
    2 стъпка 20% 60 звезди
    3 стъпка 30% 70 звезди
    4 стъпка 40% 80 звезди
    5 стъпка 50% 90 звезди
     
    Последна редакция: 8.2.15
    sinsi88, черешка, ..koni.. и 2 други харесват това.
  17. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    предлагам да се увеличат процентите на купите,освен растения и животни могат да се добавят и продукти,и без това с тия изкачащи е голяма мъка :)
     
    *iovana*, Мариана07, wilma11 и още 1 човек харесват това.
  18. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Моите идеи:

    1. Руна намаляваща процента комисионна на пазара. Да кажем 5 стъпки с по 1 %, правейки я 5 % спрямо сегашните 10 %.
    2. Руна даваща лалогулденово дърво. Ясно е че то не може да се раздава ей така, но може да се съобрази с лоялността на играча и получаването му да е съобразено с по висока трудност.
    3. Руна даваща право за производство на супер храна и в мелницата на острова.
    4. Опция за право на сеене и на второ поле по време на пълнолунието
    5. Руна за неограничено количество тор
     
    *iovana*, ..koni.., nefertiti и 9 други харесват това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Поради новата задача,за която пак ще трябват предмети който ще изкачат от полетата.
    Предлагам да има още една купа в ЖИВА ЛЕГЕНДА ,тази купа да се печели от доставки на продукти от производствата.
    Която също да можем да е развиваме до 15 процента и така от 3 купи в жива легенда , да се увеличава шанса да спечелване на предмети до 45% от всички полета.
     
    sinsi88, черешка, wilma11 и още 1 човек харесват това.