Нови редове, ъпдейти на стари дървета и обори.

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от KARAKONJO на 5.8.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Харесват ли ви идеите?

  1. Да

    5 глас/а
    33.3%
  2. Не

    10 глас/а
    66.7%
  1. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Предлагам да се пуснат 2 нови реда, които да се печелят от колелото на късмета или да може да се купуват срещу мъхнати пенита.
    1 ред - да дава увеличение + 1 на всички производства. да се кативира на 48 часа и да действа 24.
    2 ред - да удвоява бройката на спечелените/развъдени зверове в разплодника. Ако при бейби бум ти върне 6 обикновени овци, с тоя ред да са 12. Ако ти дава преди реда 3 прилепа албиннос, да дава 6 и така нататък. Да се активира на 24 часа и да действа минимум 8.
    Ново дърво - да дава по 2 луксозни парфюма. Да бъде да речем - супер ухаещо дърво.
    Ъпдейти на ухаещо дърво, телено, солно, захарно, медно, млечни дървета. Да са ъпдейти XL и XXL, но не да съкращават времето на растеж, а да увеличават бройката - XL да дава 6 броя продукция, а xxl - 8 броя.
    Обори - има обори забравени от бога, дето произвеждат гадините с години. Да им се пуснат жълти и оранжеви подобрения - вълци, мармоти, язовци, птицечовки, костенурки, Видри, невестулки, птица киви. Най - вече птицата киви.
    То се е видял че натам вървят нещата, след като вече има жълти и оранжеви тигри. Ще очаквам скоро жълти и оранжеви тинести чудовища и мрачни светулки. Лошо няма.
     
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ей сега Баша ще те подкрепи с двете ръце... само преди това да не припадне :)

    Иначе от мен имаш - НЕ!
     
    Doremi и .TAINNA. харесват това.
  3. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не не ама ще стане. Вие и за разните производства мислехте че няма да ги въведат, ама вече ги има.
     
  4. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Ех, преди малко в друга тема написах да премахнат жълтите от колелото, че ми пълнят менюто, на практика са безполезни. Тук що да видя....
    За ко ти е тва жълтотооооо... забравих, за детската градина.
    Май само напук пишеш. Да ти се радваме, нали.
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  5. БашФермер

    БашФермер Генерал

    аз предлагам да направят и една къщичка на педя човек лакът брада под формата на обор, да ти го подарят безвъзмездно да ти разказва приказки за лека нощ. щото гледам, че ти е скучно.
     
    kakata13, -georgi88-, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    xD Не забравяй, после да стане жълт педя човек, оранжев, червен...xD
     
    kakata13, [[Fermerkaa]], Doremi и 2 други харесват това.
  7. БашФермер

    БашФермер Генерал

    на този специално ъповете може да са повечко, да има да се радва - син, зелен, кафяв, лилав.....и така до небесно лайнян.
     
    kakata13, sm0uk3r71, Doremi и 2 други харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Твърдо НЕ !
     
    -georgi88- харесва това.
  9. Doremi

    Doremi Старши болярин

    А, има кой да го подари.
    :inlove:
    Всяка вечер - приказка за нов ъп. Ако не е слушал, пак жълт да дава.
     
    sm0uk3r71, .TAINNA., milkoga1 и още 1 човек харесват това.
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ми вече има жълто-оранжеви обори за тигри. Не виждм да ги отказвате. Има вече и жълто-оранжеви щъркели. Защо писукате да има жълто киви или мармот?
     
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    е.... не, не моа се запра хахах.............xDхареса ми идеята , твърдо ДА:D:inlove:
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. стефи_27

    стефи_27 Подрастващ автор

    Пари ще дадеш ли за редове?
    xDxDxD
     
  13. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Ще видиш ти -ако въведат още някое безмислено жълто производство-тогава ще искаме да махнат албума и стикерите.Не не-ама наистина ще стане -да знаеш:p:p:pАман от такива идеи.Предлагам лично за теб да направят едно дърво-което срещу 50 ЛГ ще ти разказва приказки всeки път когато поискаш и една вълшебна лампа-дето нищо няма да струва;)ама ще те вразумява всеки път по различен начин:p:p:p-а да видим сега кой е По По Най(предаване за децата - с водещия бате НиколайxD)С това развитие на играта и бебета от 6 месечна възраст ще почнат да влизат в фермата:p;)xDxD:cry:
     
    Последна редакция: 5.8.18
    .TAINNA. харесва това.
  14. Doremi

    Doremi Старши болярин

    [​IMG] Такава награда не беше ми се показвала до сега. За постройките.
    Такава също не съм виждала, от обикновени врътки:
    [​IMG]
    А каква работа ти върши, поискай поне нещо полезно, а не безсмислени неща. Нито ти дава +1 брой, нито времето е кой знае колко скъсено. Какво като другите имат такива подобрения? Ти държиш на строгия ред всичко да е под конец, без да те интересува функцията.
     
    -georgi88- и .TAINNA. харесват това.
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    .TAINNA. и Doremi харесват това.
  16. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ако беше предложила някоя от женските фермери нямаше нищо да кажете - даже щяхте да аплодирате и с ръцене и с краката. Ама понеже предложението идва от мене, виете като бесни вълци срещу кървава луна. >:(
     
  17. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Тук никой не ти гледа мъж ли си, жена ли си или другото.
    Трябваше да обмислиш представянето, да отделиш двата реда, в едното предложение ако има нещо нехаресващо се, другото можеше да оцелее. Не се гласува един път за две неща. Аз още не съм гласувала, защото не намирам подходящ отговор, който да се доближава до моето виждане. Но ако продължаваш с обидите, веднага имаш едно голямо НЕ!
    И това с вълците се отнася за теб, щом си си го помислил, щото никой тук не е такъв!
     
    kakata13, .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Вече ти писах в другата тема, ще ти повторя: спри да ревеш и да създаваш напрежение във форума. За обидите прочети буква по буква ОУП и уважавай останалите играчи. Стана пословичен с негативите си в играта та чак ни се вгорчава като те четем. От мен толкова. Ако си умен, ще спреш да пишеш и да се излагаш. Вече си невидим за мен xD

    А по темата: отново Категорично НЕ !
     
    kakata13 и DILQNADELI харесват това.