Неонови обори - ПИТ

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от xover на 12.6.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. xover

    xover Стажант

    Здравейте! Имам 1 въпрос към някой от админите. Въпросът ми е разрешено ли е на ПИТ да се изпращат неонови обори от сателитка към основен акаунт? И второ ако е разрешено защо излиза надписа Биг пойнт не носи отговорност за неправомерни действия............. ? Какво точно означава това?
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,

    Само модератор съм, но ще се отговоря.
    Ако неоновите обори са разрешени за подарък, то няма значение дали си ги изпращаш сам на себе си от един акаунт в друг или ги изпращаш на друг играч. (Но както и с други неща - минава някакво време, докато нов неонов обор бъде допуснат до ПиТ за подарък и/или размяна.)
    А смисълът на въпросното предупреждение е, че БП не носи отговорност, ако си направил уговорка с друг играч, изпратил си му обещаното, а той не е спазил уговорката и не е пратил това, за което сте се споразумели.
     
    .TAINNA., kakata13 и ka-linka харесват това.