Неначислено закупено Хари Кравайчето

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от лудакрава1 на 19.3.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Преди около час си закупих Хари Кравайчето.Предмета не ми се начисли. Оставам ИД за проверка.

    ИД 53416977
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Няма отразена покупка преди около час в този акаунт. Днес 2021-03-19 в 11:08:56 (CET) има закупен Мистериозен фермерски пакет, след това няма покупки.

    Но погледни и тук:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Разпродажба-–-предмет-Хари-Кравайчето.21111/#post-192443
     
    Последна редакция: 19.3.21
    лудакрава1 харесва това.
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Да това си го взех сутринта.Но в момента не ми разрешава да извърша друга покупка наХари.Принципно нали е по едно на акаунт. нещо не разбирам.Изписва ми че или го имам или не се предлага в моята страна...
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Нека изчакаме да отстранят проблема, чакали покупките на някаква опашка някъде си (да го кажа по този начин).
    А като има нова информация, ще пиша отново.

    П.П. Вече виждам, че покупката ти е начислена. (Ако все още не виждаш най-сетне пристигналото и уморено от път Хари,, презареди играта.)
     
    лудакрава1 харесва това.
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Явно завалийчето пеша е тръгнало xD Всичко е наред имам си Хари :)
     
    milena7004 и .water. харесват това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Радвам се, че всичко е наред. (И го прибери на топло да се гушка с другарчетата си.)
    И май - лека нощ и сладки сънчовци, ако ти е време.
     
    лудакрава1 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.