Неначислени растения

Дискусията в/ъв "Общи проблеми" е започната от milena7004 на 12.4.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. milena7004

    milena7004 Експерт

    Имам проблем с играта,който се отнася до разсадника.След,като изкупих всички семена за бахамарама по 300 възможни броя,виждам,че някой от покупките не са начислени.Пиша някой,защото виждам,че нововъведените са ми начислени,но някой от другите растения в момента са по 60- 170 и т.н броя,а трябва да са по минимум 300 бр.от вид.
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Ще те помоля за ID на фермата и по-конкретно за кои растения става въпрос.
    Приятна вечер!
     
  3. milena7004

    milena7004 Експерт

    milena7004 ID: 4402021 След като изкупих всичко от разсадника по 300бр. за баха. реших да засея новите растения.Още на първа страница видях,че например ванилията, чушки, фъстъци, зелен чай, хибискус, кактус, лимонова трева са под 300 бр.въпреки,че не съм ползвала никъде растенията.Със сигурност има и други,но тези правят впечатление,защото след изкупуване са под 300бр.

    П.П Докато писах се сетих,че може снощи между1.30 и 2.00 да съм ги изкупила и предала в сезона,все пак диапазона предполага да спим,а ако не спим,да сме полу-заспали,което пък води до мъгляви спомениxD.Ако може все пак една проверка?
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей отново,
    Предадени са на клиентите. Примерно ванилия е предавана на 2 клиента по 120 бр. И подобно с останалите растения.
    Приятна вечер!

    П.П. Заключвам темата като изчерпана.
     
    milena7004 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.