Неначислени МП от продажба

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от DILQNADELI на 2.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    моля за проверка продадено ми е едно спестовно прасе а не са ми начислени пенитата 200 милиона ги няма оставям ид- 47932786
     
    koteto9 харесва това.
  2. koteto9

    koteto9 Старейшина

    искам да попитам с коя селекция става спестовното прасе Благодаря ти предварително
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, а кога приблизително е пуснато за продажба? Иначе предавам на админите.
     
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    преди 100 часа заедно са пуснати на пазара прасето патката и магарето. патката и магарето стоят а прасето го няма няма ги и парите
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И си сигурна, че със Златната патица и Златното магаре си пуснала Спестовно прасе, а не Панда каратист?
     
    DILQNADELI харесва това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    да панда беше, знам че 3 животни са пуснати на пазара а бяха 2 сега се появи незнам какво е станало но пандата се завърна в предлагани стоки на пазара

    П.П.:wuerg::cry::cry::cry:ето пак изчезна

    [​IMG]
     
    Последно редактирано от модератора: 2.2.21
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами не си избрала да се виждат и Бахама нещата. Трябва и двете да са в зелено.
    [​IMG]
    Оттук избирате кои стоки да виждате - само от фермата, само от Бахамарама или и от двете места.
    Изборът става с кликване върху съответната икона (1 - стоки от основната ферма, 2 - стоки от Бахамарама).
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Пазар-чрез-unity-webgl-client-и-standalone-client.20337/
     
    milena7004 харесва това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    а тук се вижда някой ще ми каже ли какво става [​IMG]
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Прочети по-горе.
     
    DILQNADELI харесва това.
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    сега вече ми просветна къде греша мерси за съдействието... Мразя го този пазар в този му вид удри катинара и мерсаж отново
     
    milena7004 харесва това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля. Заключвам темата. Приятна вечер!
     
    DILQNADELI харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.