Неначислени ЛГ

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от rumi_5858 на 16.8.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. rumi_5858

    rumi_5858 Стажант

    Здравейте ! Вчера закупих с мобилен телефон 3 пъти по 40 лалагулдени, но така и не ми бяха начислени. Моля за проверка. ID12949173 Благодаря предварително !
     
    Последно редактирано от модератора: 16.8.20
  2. deskataaa

    deskataaa Стажант

    Здравейте и от мен, при мен положението е същото,само че два от SMS са от вчера,единия от днес.ID2508989, и аз Ви моля да проверите.Предварително благодаря.
     
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    пишете до съпорт. Плащанията се проверяват от пеймънт съпорт. Екипът тук нищо не може да провери. Отворете формуляра от акаунта и пишете. Утре е работен ден и ще ви отговорят
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Форумният екип по никакъв начин не може да помогне с проблеми, свързани с плащания.
    Ще те посъветвам все пак да провериш дали СМС-а е изпратен на правилния номер и дали цифрите след BIG са правилните.
    Иначе за проблем с плащанията се свържи със съпорта по плащанията (линк към него ще откриеш в горния десен ъгъл на прозореца за плащания).
     
    .TAINNA. харесва това.