Намалете темпото, БП!

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от joujoujouj на 27.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Съгласни ли сте да се намали месечния брой на временните събития?

  1. Да

  2. Не

  3. Все едно ми е

Резултатите са видими само след гласуване.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Cтига вече, какво стана?! Ни мерак, ни глътка въздух ми остана!
    Сал куестове, евенти..за техника, премиум и мелница абонаменти...
    и кошници, кошници...колкото щеш, кеф ти малка, кеф голяма, и всичките кеш!
    А беше игра за чудо, забавление, при това за не едно поколение!

    Предлагам анкета на вашето внимание.
    (и дума не става дори за въстание)
    Ограничения никакви за гласуване няма,
    щом регове много са позволени, за БП туй не ще да е драма.
     
    pgs_major, FrozenKiss, БуляГана и 10 други харесват това.
  2. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Аз мисля, че всеки може да избира в какво да се включи и какво желае да пропусне. Разбира се, че ще си предлагат офертите и разпродажбите, все пак играта не е благотворителна. Не го казвам с цел да се заяждам, а такава е реалността. На мен лично многото евенти не ми пречат. Така играта е още по увлекателна.
     
    mi6elina84 харесва това.
  3. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    В известен смисъл е така, но ако не играеш събитията, в които почти винаги има подмамващи загадъчни - я дървета, я обори за бълващите ежемесечно нови дървета и обори изоставаш от куести, даващи така нужните ни банани и звезди. Редчетата от събитията дават кутии, някои, от които също са с интересно съдържание. Ако събитията са по-малко ще имаме време да се включим в тях и време да развиваме никовете си - било за отглеждане на нужните ни растения или животни, било за куестите от читалището....още повече ако събитията са по-малко смятам, че вероятността някой да се включи с реални пари е по-голяма.
     
    FrozenKiss, -dd76-, BUTTERFLAYS и 6 други харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ако ще е игра за забавление, трябва да се намали броя на евентите и събитията в един ден. Започнахме да пропускаме много от тях заради натоварването, заради безсмислените награди (уж печалби). Имаме нужда от разтоварване, а не от още натоварване. Има една приказка: магарето колкото повече го товариш, толкова повече носи. Ама ние не сме магарета.
     
    joujoujouj, FrozenKiss, Пума~` и 6 други харесват това.
  5. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Разбира се, че всеки избира кои евенти да играе. Но е факт, че вече тези евенти са многослойни, което е свързано с ангажименти по различно време. На острова, на основната, на Фентъзито. :wuerg:Аз лично загубих интерес към читалището, дори не поглеждам новите задачи.
    [​IMG] Не си мислете, че само 33 не съм изиграла, само тези не съм разглеждала. Преди време хвърлих поглед и ги зарязах.
    Естествено, че не съм критерий, но като има такава тема, с радост си давам мнението, защото наистина, ама наистина ми е преляло. За да не съм съвсем голословна, доста труд е вложен до момента, а има хора с мнооого повече от това:
    [​IMG]
    За всичките тези години в играта мога да кажа, че това със застъпването на евенти е инвазивно (за мен). Да, като нашествие го чувствам. По-лошото е, че е такава тенденцията и дори към по-лошо.
    Предлагам вместо да ни давят нон стоп, да вземат да си огледат проблемите, например моят комбайн одеве не щеше и не щеше да полива. Преди това СХ не даваше. Колелото на късмета пък все дава различни часове на парти врътките и на обикновените, а винаги ги отварям заедно през деня, с други думи през нощта са минали 8 часа.
    Явно и създателите изнемогват, може би искат от тях да "сътворяват" на конвейер и да увеличат производителността си, но това е за сметка на качеството. Уважавам труда на другите, хляба си вадят, това им е работата. Абсолютно нищо против нямам кошници и всичко, което се предлага като разпродажби и допълнителни глезотии, от типа на платени небесни редове. Има си хора за всичко, който иска, нека си купи.
    Като цяло е прекалено голяма бройката на евентите. Вече средно са около 5 на месец.
    Февруари гледам, 7 (7 със сигурност, може и повече, стикерите гледах, но не играя всички евенти, да не говорим, че стикерите не ги вземам, ако са с монети, само ако имам ресто). Нека всеки си избира какво да играе, да. Тогава нека ги слагат в читалището и да избираме кога какво да играем, пък те и читалището пълнят + временни евенти колкото щеш. На мен това отдавна не ми е забавно.
    [​IMG]
    Дори като гледам отгоре, март и той е така.
    И... да, съгласна съм да се намали месечния брой на временните събития. Не просто съгласна, а го искам. И исканите бройки, не че няма да се съберат, но стана безобразно досадно, много растения, много нещо...
     
    Последна редакция: 28.5.18
    SKATAVKATA, milkoga1, .water. и 5 други харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Да, исканите бройки стават все повече и все по-непостижими за играчи, които работят и играта им е за ратоварване. Не само да се намали броя евенти, но да се намалят куестовете в читалището, да се намалят исканите бройки във всичко: евенти, куестове, събития и тем подобни. Хора, върнете ни предишната радост от играта и удоволствието, тръпката да играем без напрежение, с радост като децата :)
     
    SKATAVKATA, nivata1, Doremi и 5 други харесват това.
  7. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Категорично съм за.Играта, ако вече може да се нарече такава, прекалено много се комерсиализира.
    Вече не е динамична, а направо бясна.Куестове, събития,които или не започваш, или ако го направиш,
    си в изчакване, все на нещо, което ще се появи в незримо бъдеще. Откога не се е предлагало ново животно
    или дърво при качване на ниво, ей така за стимул.
    Уморените коне ги убива.
     
    Doremi, .TAINNA. и .water. харесват това.
  8. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    стига сте ревали,много били евентите е колко па да са много :).да не забравяме че фермата е купена от китайци,теса комунисти,а при комунизма има планове да се изпълняват.тия пари каде са ги платили требва да се избиват по някакъв начин,намен лично неми дреме колко събития пускат на веднъж,цъкам си това което ми харесва
     
  9. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    Като цяло всичко идва в повече. Сега като увеличат нивата и ако са много точките нацяло ще ме откажат, а и вече ми омръзна да купувам техника. Иначе ако не купувам няма смисъл да играя, то на ръка няма обиране. :)
     
    AsparagusMintCandy, FrozenKiss, Doremi и 5 други харесват това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Това е целта да се купува техника,пускат още полета и без техника нищо не става:cry:
    Две положения имаш отказваш се или купуваш техника:cry::cry:
     
    kakata13, .TAINNA., Пума~` и още 1 човек харесват това.
  11. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    8 полета как се обират ? + небесна градина, а и са много редчетата.. Ами ако всичко е на малки поленца ? Аз сега като достигна ниво 200 след 4-5 дни и минавам на големи плодородни полета и ще влизам през 3 дни щото вече ми омръзна. :)
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И сега както има пълнолуние стават 11 полета;)
     
    .TAINNA. и Пума~` харесват това.
  13. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Гласувам с две ръце - Да ... даже и читалището прелива ...:( и ми писна всеки месец нов обор, ново дърво. Новите играчи капитулират по-бързо от нас, но и ние не сме с железни нерви ... всеки очаква да се забавлява и разпуска тук а не да му извиват ръцете и да му убиват хъса.
     
    joujoujouj, kakata13, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    надникни и в календара за юни >:(:wuerg:xD:wuerg::mad:>:( и един ден няма почивка Аман отказват ме преди да съм разбрала за какво ще се играе
     
    .TAINNA., BUTTERFLAYS и Zlobara харесват това.
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Петилетката за три години все пак....xD
     
    kakata13, .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  16. Doremi

    Doremi Старши болярин

    xDxDxD
    Ахахахахахаха! Хахахахаха! Много ни увеличиха нормата, ама отпуски нямааааа.
     
    kakata13, .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  17. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    хич неща да го гледам, ще си пусна почивния модус.
     
    DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Видях Юни и си взех отпуск. отивам на почивка без лаптоп, без интернет, без радио дори. Ще чакам БП да спрат и се огледат дали не идва влак преди да преминат по-натам xD
     
    kakata13, DILQNADELI и -niksan- харесват това.
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    лошото при мен е, че моята е планирана за юли:wuerg:>:(:mad:, но може и дву месечна да я изкарам
     
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ДА ДА ДА
    Много ще се радвам, ако от БП чуят това, повярвайте, от ден на ден все по- нагорно ми става, МЪКАААААА, евенти ли, куести ли, време за работа и дом. задължения не остава.
     
    .TAINNA. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.