Награди - завръщането

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от denislav4o216 на 26.4.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Искам да помоля да бъде измислено такова събитие, което да съдържа стари награди, т.е да са подредени в един магазин от където да се купуват срещу някакви неща, например както беше с евента селекция. Искам нещо подобно защото имам , предполагам не само аз, много неизпълнени редове в небесната градина, само по една награда ми липсва на повечето, такъв вид евент с купуване на награди, които нямаш и не си взел от минали събития ще бъде много полезен. Моля да обърнете внимание и да помислите по въпроса, защото вече ми стана грозно и нетърпимо да няма втори шанс да ги получиш. Това важи и за занаятите. Новите играчи нямат достъп до много рецепти при мармалададжията и пекаря, питам ви, това честно ли е??? Помислете и за това! Хубав ден!
     
    [[Fermerkaa]], -.kiki12345.69-, .water. и още 1 човек харесват това.
  2. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    И сега има вариант да си вземеш липсващи декорации - събитието " Подарък и търговия" на практика е това, което предлагаш - можеш да си "купиш" липсващите предмети срещи нещо, което е нужно на някой друг. :)
     
    The.Farm харесва това.
  3. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Да, но при условие че си взел и "стеблото" преди това, измислили са го хитро, ако нямаш стеблото за отваряне на реда, на ПИТ и да си намериш цъкалките, те се обезсмислят, т.е. пак опираш до тях. Играч който няма реда въобще, но има цъкалките... да чака благоволението на БП да пуснат продажба на стари редове.
    В този ред на мисли, да попитам нещичко:

    Кога за последно са пускали такава разпродажба (на редове), някой спомня ли си?
    И второ, в пиратският залив продават ли се ВЪОБЩЕ такива цъкалки, които ДА участват в небесната градина?
    Ако се продават, някой ще ми помогне ли да ми каже в кои сандъци се намират. Благодаря предварително.

    П.П. Ако наистина има цъкалки в пиратския, които участват в небесната градина, то не разбирам логиката им за създаването на тези сандъци без "реда" към тях. Кой нов играч ще им купи цъкалките, като (откакто играя по-активно тази игра 7-8 месеца) не съм видял една разпродажба на стари редове. Или нещо ми убягва, примерно цъкалките в пиратския не участват в небесната, или по-зле... присъстват в небесната, но не пускат редове за тях. Което си е пълен абсурд.
     
    Последна редакция: 26.4.16
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    .water. харесва това.
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Да при условие ,че имаш това което иска някой друг.Предложението е до колкото разбрах да можеш да се сдобиеш с тях срещу дадена сума.На мен примерно ми трябва,,извън релси,, но на ПиТ ще искат майка си баща си за тази цъкалка.
     
    Последно редактирано от модератора: 26.4.16
  6. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Добре де, колко пъти да се моля за някаква размяна? Никой нищо не дава и няма как да даде, от скоро тая новост по 2 за остров и градина нещо....така че това за мен е мисия невъзможна!
     
  7. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Модератори, четете ли???-.-
     
  8. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Размяна в системата пробвал ли си - аз само от там си набавям необходимото.
     
  9. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    За подарък и търговия ли говориш? Ако е това, пробвал съм много пъти.
     
  10. marmozetka

    marmozetka Прохождащ

    Идеята за закупуване на стари неща е повече от прекрасна . аз съм ЗА
     
  11. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    И аз подкрепям идеята! Дразнещо е да ти липсва една цъкалка и да се надяваш само на ПиТ.
     
  12. mell

    mell Редовен

    ЗА!
     
  13. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Аз ще ви подкрепя, но предполагам, че ако го направят,цените ще са около 150 лг. , т.е. много високи за доста играчи.
     
  14. tani1980

    tani1980 Полубог

    Идеята не беше за лалота, а за продукция, която да се предава.

    Иначе подкрепям идеята, добра е за ниските нива, които не могат да изкарат всички задачи от евантите докрай.Пък последно време и по-високите не успяват.Така че ЗА.
     
    krasim2 харесва това.
  15. .water.

    .water. Адмирал

    Е нали вече го пробваха пуснаха цветята ама на какви цени колко си го позволиха.Както казва Жанета цените ще са безумни иначе не е лошо като идея .
     
  16. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    И аз не прочетох внимателно предложението. Има предвид , да се вземат като награда от куести.
    Имаше 2 такива събития. Освен нов ред и цъкалки, имаше възможност да се вземе и стар ред и цъкалки.
    Може би трябва има по-често и да има по-богат избор от стари цъкалки за редове.
    Биха могли да ги включат като награда и в колекцията комикси.
     
    Последна редакция: 27.7.16
    [[Fermerkaa]] и aylakz харесват това.
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Така да ще е идеална възможност да си попълниш стар ред за това съм ЗА с двете ръце
     
    aylakz харесва това.
  18. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Биха могли да направят фермерски магазин, в който да се предлагат всички стари цъкалки. Цената да се заплаща с предадена продукция.
     
    krasim2 и .water. харесват това.
  19. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

  20. aylakz

    aylakz Редовен

    За:)