НИВА В ОСНОВНАТА ФЕРМА

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от *GRACIELA1616* на 5.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. *GRACIELA1616*

    *GRACIELA1616* Младши експерт

    ПРЕДВИЖДА ЛИ СЕ ПОВИШАВАНЕ НА НИВАТА ПОВЕЧЕ ОТ 200.
    ИГРАЧИТЕ ДОСТИГНАЛИ НИВО 200 СА ОЩЕТЕНИ ОТ ГЛЕДНА ТОЧКА НА БОНУСИТЕ ОТ ПОКАЧВАНЕТО НА ПО-ГОРНО НИВО: ЗВЕЗДИЧКИ, ТОР НА МИМИ И ТН.
    СТИМУЛА ЗА ТЕЗИ ИГРАЧИ ЗАПОЧВА ДА НАМАЛЯВА.
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    1) Писането във кой да е форум с главни букви се счита за "крещене", "викане".
    2) Въпрос ли задаваш - ако да, не е в подходящия раздел. Ако е идея - ми, формулирай я подходящо, евентуално направи и анкета към бг играчите.
    3) Не вярвам звездичките да са стимул за достигане на ниво 200 и нагоре, даже и 35 бр. Мими тор не ми се вярва да са стимул.
    4) Лично мнение - повечето играещи фермери не са достигнали и ниво 100, камо ли ниво 200. Според мен е раничко за увеличаване на нивата в играта - на който му се играе продължава да играе.

    П.П. И твоето достигане до ниво 200 не е никак малко постижение, честито да ти е, макар и със закъснение.
     
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Какво ли му е на първият у топът,като гледам има ТО да стане автоматично на ниво 400xD,сега сериозно....едва ли господата у немско ще си направят трудът да качват нива за има няма не повече от 15 човека достигнали ниво 200,ще гледат по скоро да има значителна бройка и едва ли близката година ще променят нещо,Граци казва няма стимул да се играе,ок тя е права за себе си но аз пък съм чувал мнение че много играчи се отказват като непрекъснато им се налага да качват нива,уж нали е игра,тъкмо превъртиш играта и хоп от 100 ниво на 200,после на 300 на 400....500...600........1000...и докога едва ли някой мисли че интересът му към играта ще е още 20 години :)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  4. tani1980

    tani1980 Полубог

    То ако продължава така и ако си цъкаме по навик, нищо чудно и да оставим виртуално наследство на децата или да не чуе БП на внуците си. Като няма гаранция че ще се задържим де. xDxDxD
     
  5. desi232

    desi232 Посланик

    то вече е станало навик:p;)