Лятното веселие на светулките

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 19.6.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    Използвайте темата да споделите мнения,
    стратегии и впечатления за събитието!

    информация за евента - ЧЗВ

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама​
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    искрящо плодче
    12225+8874
    термоси
    977+1734
    палатки
    756​
    раници
    102
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., mell и още 1 човек харесват това.
  3. sco

    sco Знаменитост

    Запалването на един фенер една игра ли е ???
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не, 1 игра = 1 комбинация.
    :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  5. sco

    sco Знаменитост

    Боже, боже.
    И комбинациите не можем да ги повтаряме, нали /пък макар и без награда/ ???
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Точно така, не можем да ги повтаряме.
    (Т.е. ако искаме редичка - играем всичките комбинации, отделно внимаваме да не отворим нещо по погрешка и да стане зян отгледаното/събраното.)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Разгадаването на необходимите фенери при скритите фигури на принципа на хазарта ли ще е или на логиката?
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. sco

    sco Знаменитост

    Благодаря за отговора.
    При това положение почти 100% съм пас.
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Логиката. (Подсказки ще има.)
     
    [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Очевидно е, че знаеш какви са скритите фигури, иначе не би могла да изчислиш необходимите продукти, нали?
     
  11. dedoto

    dedoto Адмирал

    поредната безумица на БП и тоя евент и пътечката :( успяха да развалят светулките :wuerg: бройката е под всякаква критика не знам за две три обирания на ден дали въобще си струва да започвам :sleepy:
     
    dd99dd, .TAINNA., [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    20% точки звучи добре, но опера на Античния театър в петък ми звучи още по-добре, така че.... два дни екскурзия. В неделя сутрин като се прибера, ще видя дали ще паля фенерите, зависи от колелото. Ако се падне плевня, ще събера бройките растения и ще паля поред, за да не повторя фенер. Със запалването на всичките би трябвало да се получат всички награди... или греша?
     
    .TAINNA., FrozenKiss, eva-mina и още 1 човек харесват това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Грешиш.
    Трябва да се отварят 15 комбинации (фигури), състоящи се от различни фенери.
    Все едно трябва да се изиграят 15 мини-игри, във всяка от които ще трябва да запалим определена комбинация фенери.
    11 комбинации са ни известни отсега, 4 ще трябва да разгадаем какви са - подсказки в играта, споделяне между играчите и т.н.
    Правиш една комбинация, грабваш наградите за нея, полето се занулява. Заемаш се със следващата и т.н.
    :)
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и 2 други харесват това.
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Малииииииииии, отчая ме тотално... че то мозъчето ми ври в жегата, как да го натоварвам и с комбинации :D Ще чакам хората да кажат лесно ли е
     
    kakata13, [[Fermerkaa]] и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  15. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Всъщност трябва да открием 4 комбинации останалите 11 са дадени.Да разбирам ли,че ако се захванем с тази щуротия и не успеем да открием останалите 4 комбинации няма да вземем реда ?Ако е така да си го играят за 20% ще станем луди калинки.Само аз ли не разбирам кое му е забавното и разтоварващото на това събитие.Бахамата е ясно това събитие е ресто за едно цъкале не си заслужава.
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]] и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  16. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Точно така е-трябва да се изиграят всички комбинации ако искаш да вземещ реда:oops:Отделно няма да можеш да ги повтаряш:)Муши много добре го е обяснила по-горе-просто чети подред постовете и инфото:)Дали си заслужава или не-всеки сам трябва да си реши-взависимост от това с какви ресурси разполага.Забавното е това че трябва да си размърдаш горния етаж и да решиш едно уравнение с четири неизвестни:pСто процета ще може и без много копане-БП винаги предлага кошници за пикникxDxDА ако си късметлия с колелото-пикника ще почака за друг път:pxDxDПак че неса направили комбинациите за всеки акаунт да са различи -щот тогава щеше да бъде наистина-"Трелла със кордела"xDxDxD
     
    Последна редакция: 19.6.19
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], FrozenKiss и 2 други харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Да му се невиди, пак ред и стикер, ще се копаxD.
    Спомен от предишните евенти ми е, че правих комбинации и накрая всички фенери светеха, сега като чета ми се струва, че няма да светне последната фигура в целия си блясък, така ли е или греша?
    Малко бавно загрявам, да не направя някой излишен ходxDxDxD.
     
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  18. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Благодаря за съвета за в бъдеще ще се въздържам от въпроси и ще изчаквам да видя как се развива ситуацията.При този празен форум мисля ,че забележките ти са излишни.Достатъчно си размърдвам горния етаж през деня с него си изкарвам хляба.Извинявам се ,че попитах( не е извинение),но разполагах с много малко време и предпочитам да не чета темите именно заради това,че като попиташ нещо все се намира някой да те нападне .Отделно въпроса ми не е към теб ,а към екипа.Хубаво би било да бъдеш по толерантен и малко да се съобразяваш, а аз от своя страна ще се опитам да не притеснявам потребителите с въпроси и изказвания тук.Спорен ден на всички.
     
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek: не виждам зла умисъл в отговора на колегата, но ти си знаеш ...................
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Муши може ли малка корекция? Във фая пише 4. Готова фигура - за да получите наградата от нея, ще трябва да кликнете на бутона "Използвай".
    4. Скрити фигури - когато кликнете на тях, ще видите подсказка и ще трябва да разгадаете кои са фенерите нужни за нея.
    Като че ли второто, подсказката, трябва да е с цифра 5 :)

    Преди незнам си колко години по улиците е имало фенери и фенерджия, който минава да ги пали и гаси в определено време. Забавно ще е в този евент кога и как ще палим фенерите и кога ще гаснат :p Влизаме в ролята на фенерджиите от онова старо време :D
     
    Последна редакция: 20.6.19
    chichoemo харесва това.