Луксозни Парфюми

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от pineapple87 на 12.8.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Здравейте колеги фермери,

    Ще помоля всеки да сподели мнението си за т.н. Луксозни парфюми.

    Според мен ефекта е никакъв, особено от последният бейби бум. То шанса без него да прескочи ми направи впечатление, че е по-голям. Като се вкарва нещо в играта, поне да е такова каквото го обявяват. Дори при заложени 4 луксозни парфюма на селекция не прескача в 3 от три случай. Моля Ви предайде оплакването ми. Може пък да се стигне до там и да коригират т.н. "ШАНС".

    Ще се радвам, ако има и други с мнение.
     
    milena7004 харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Почти не съм селектирала през последната седмица и нямам наблюдение, но когато пуснаха рисовете за селектиране за пръв (и единствен) път усетих ползата от луксозните парфюми. При безрисково селектиране тогава ми скачаше в 1/3 от случаите. Толкова мога да кажа по въпроса.
     
  3. Ашолотъл

    Ашолотъл Прохождащ

    С луксозни парфюми само следваща селекция:cry:
    без тях -чести прескоци и дори високи селекции от обикновени животни ;)
     
    -niksan- и kakata13 харесват това.
  4. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Не ги ползвам, веднъж два пъти ги ползвах не забелязах уау и спрях. Но аз не гледам какво ми се пада всеки път от 132 разплодника, гледам си после животното което съм ползвала и то се вижда ако има нещо интересно. Нямам време за губене да разгледам всички зареждания едно по едно какво е дал случайния принцип. Не селектирам и на всеки бум, само като се изисква за евент.
     
    dedoto, -niksan- и kakata13 харесват това.