Липсващи тестета от текущия куест "Зимна Лолапалуза"

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от galinad12345 на 16.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    Изчезна ми възможността да играя с един билет или както там го наричате. Върнете ми го!ID: 54751302
     
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Снощи имах едно тесте тази сутрин смлях още две изиграх едното и двете ми изчезнаха
    ID: 49250882 моля за проверка и възстановяване.И моите се завърнаха току-що.
     
    Последна редакция: 16.12.20
  3. dima73

    dima73 Подрастващ автор

    имам същият проблем като .water. ID: 27796455, моля за въстановяване на 2 тестета п.п при мен изчезналите тестета се появиха
     
    Последна редакция: 16.12.20
  4. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Току що ми изчезна едно тесте! Излезе съобщение „somethings wrong! Please try again"
    ID 13760183
     
  5. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Защо не оправите играта...цяло мъчение....човек направо да се отказва!!!!!!!!
     
  6. milena7004

    milena7004 Експерт

    Ееееееееее,оляха се вече с безкрайните бъгове.Току-що ми изчезнаха последните две тестета (от общо три),които трябваше да изиграя и наредя редчето.Моля,за съдействие от екипа. milena7004 ID: 4402021

    п.п рефреша не помогна
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,

    Ще те помоля да презаредиш играта (излизане, повторно влизане). Също така да разгледаш дали на някоя маса нямаш раздадени карти и недоигран сегмент.
    Ако не помогне, обърни се към съпорт. Форумният екип в случая повече не може да направи.

    Ако след презареждане на играта тестето не се е появило, а също и след оглед дали някъде няма раздадени карти и недовършена игра, се обърнете с проблема към съпорт. Форумният екип в случая не може да помогне.
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. milena7004

    milena7004 Експерт


    Благодаря,вече са тук.Незнайно как ,но са се завърнали.
     
  9. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    Старата песен на нов глас! Пак ми изчезнаха тестета с карти! Този път 2! Моля, върнете ми ги!ID: 54751302

    ???????????????????????????????????????????????????????
     
    Последно редактирано от модератора: 18.12.20
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,

    Ще те помоля да презаредиш играта (излизане, повторно влизане). Също така да разгледаш дали на някоя маса нямаш раздадени карти и недоигран сегмент.
    Ако не помогне, обърни се към съпорт. Форумният екип в случая повече не може да направи.
     
  11. Мая

    Мая Младши експерт

    Имах да изиграя 5 игри, отворих една и ме изхвърли. След ново логване показва, че нямам билети.
    Моля за проверка ID: 12269123
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Обърни се към съпорт с този проблем.
     
  13. milena7004

    milena7004 Експерт

    Току-що отново ми се "изпариха" две тестета.Ще помоля отново за съдействие.
    milena7004 ID: 4402021


    П.П Бегълците вече са тук.
     
    Последна редакция: 19.12.20
  14. didito_diana

    didito_diana Прохождащ

    Имах да изиграя 5 игри, отворих две и ме занули. След ново логване показва, че нямам билети.
    Моля за проверка Играч: didito_diana ID: 6754108
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Форумният екип в случая не може да помогне. Обърни се към съпорт.
     
  16. vili

    vili Прохождащ

    Изчезна ми възможността да играя с един билет или както там го наричате. Върнете ми го!ID:32031278Моля върнете ми билета.
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Обърни се към съпорт, форумният екип в този случай не може да помогне.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.