Купа за острова

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от Буреноска на 12.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    Предлагам да бъде пуснат куест (или два), който да е подобен на Животновъди и Изложение, да се пълни със стока, може и от основната ферма, да ни дава една купа, която да надграждаме и да се поставя на острова. Може да дава и банани, може да дава процент както и другите купи, това да доизмислят немците. Всяко ниво на куеста задължително да дава златни банани.
     
    Valentin961, ..koni.., [[Fermerkaa]] и 5 други харесват това.
  2. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Мечтите са безплатни.
    Но предложението ми харесва.
     
    ..koni.. и mell харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    на мен също ми хареса, макар, че не съм сугурна дали ще се реализира
    предпочитам да дава банан:p
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  4. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Купи не ща... Имам ги отворени и какво от това, пак нищо не дават.
     
  5. baiete

    baiete Болярин

    То острова нали е много голям та и купи да лепнем . Както сподели tutifruti9 и от тях няма голяма ефект .
     
    черешка и sinsi88 харесват това.
  6. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Нали тези които сме ги отворили дават проценти на всички полета, не мисля, че от още една келепира ще се усеща, та ни се припокрива мнението.
     
    baiete харесва това.
  7. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    ма не е задължително да дава процент от нещо си, нека да дава банани, ако ще и на 168 часа, може да дава някакъв процент за увеличаване на бройките при посевите, точно защото е малко мястото има нужда от повече бройки, нека да е и за 15 минути, варианти много...
     
  8. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Съгласна съм с това, да дава банани, относно бройките, имаме сладки и чатнита от занаятите, които дават повече продукция и точки на острова, при това не за 15 минути.
     
  9. koteto9

    koteto9 Старейшина

    КАТО МИ ПЕЕШ ПЕНКЕЛЕ КОЙ ЛИ МИ ТЕ СЛУША прекрасини идей ама са САМО МИРАЖ
     
  10. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Как са го подкарали на селектирани животни, току виж измислили тази купа да се пълни със цветни бахамски животни и тогава тези златни банани направо ще ни излязат с диамантено покритие.
     
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ако някой има идея как да ни взимат повече лаогълдени.Който да ги закупим с пари веднага ще бъде осъществена.
     
    sinsi88 и черешка харесват това.
  12. mell

    mell Редовен

    Предложението за банани ми харесва. Може би трябва да пуснат ново дърво на острова -напр. диамантена бананова палма, подобно на лалогулденовото (новите играчи могат само да си мечтаят за такова и никога да не го видят дори на снимка - аз съм една от тях), което да дава банани. Може и с лалогулдени да се купува - не е задължително да е награда от куест, напр. 500 ЛГ и да дава напр. на 48 часа един златен банан.
    Ако някога в стария форум е коментирана идеята се извинявам предварително!
     
    tutifruti9 харесва това.