Куестове

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от galinad12345 на 1.10.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    Не мога да си изпълнявам задачите от куестовете. Нямам достъп.
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А би ли пояснила за кои куестове става въпрос.
     
  3. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    Не мога да посоча точно. Проверявам и изпълнявам няколко едновременно, но се отваря стаята с мисийте. И това не е от сега. Просто сега споделям.Ако искате конкретен куест, ще ви кажа Градинско изложение. Прблема не е в конкретния куес, а това , че изобщо няма достъп до който и да е куест!
     
    Последно редактирано от модератора: 1.10.19
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    В читалището горе вляво има един бутон, с който превключваш между куестовете в читалището и стаята с мисиите.
    А до самото читалище можеш да стигнеш по два начина - или от лявото меню, най-горния бутон, или отиваш в града и там кликваш на него.
    Ако се опитваш от фермерската къща да стигнеш до куестовете - не става, оттам само до стаята с мисии имаш достъп.
     
  5. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    От лентата в ляво ме прехвърля в къщата на мисийте, а от там става невъзможно!
     
    Последно редактирано от модератора: 1.10.19
  6. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    ИД?
     
  7. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    id54751302
     
  8. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Това е от твоето читалище, всичко се отваря нормално и през менюто в ляво и от площада, както и се сменя с поръчките.
    upload_2019-10-1_16-44-29.png
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  9. sofia111979

    sofia111979 Стажант

    моля да ми помотнете да открия от къде да взема ЛИСТО ОТ ТЛЕЕЩ БУК
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,

    От дървото тлеещ бук, което можеш да спечелиш от постоянния куест в читалището Лунен трилър.

    Приятна игра!
     
  11. suzy-mar

    suzy-mar Стажант

    моля да ми съдействате и за Среднощния плод ~~къде може да се набави.
     
  12. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Влез в темата и всичко е описано за пълнолунието кое от къде се получава Пълнолуние
    [​IMG]
    Среднощен дъб
    10 бр. Среднощен плод
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. arabela71

    arabela71 Прохождащ

    И аз имах същият въпрос - влязох в темата Пълнолуние, но не се разбира как да си набавя среднощен дъб, бихте ли обяснила с едно изречение
     
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Обяснение с едно изречение не става. Много добре се разбира: Влизаш в темата Пълнолуние, посочена от Каспаретка, от там намираш среднощен дъб, а там е посочено от кой евент се е взимал. В случая Вещерска отвара тук:
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Вещерска-отвара.17140/
    Няма друг начин да се сдобиеш с него освен на ПиТ. Следи за ПиТ (подарък и търговия) Последния път беше разрешен за подарък и за размяна. Ще си намериш.
     
    mushnu4ka харесва това.
  15. .water.

    .water. Адмирал

    Защо да не става с едно изречение :,,Печелило се от минало събитие ,,Вещерска отвара,, сега може да се вземе евентуално по време на събитието ПиТ.,,защо трябва да го правите сложно щом питат значи не са се ориентирали. Всеки път се заричам да не питам нищо и когато го правя е с надеждата да ми отговори Муши иначе винаги се чувствам виновна за въпросите си.
     
    .TAINNA., mimi123123456 и dedoto харесват това.
  16. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Мисля че го имаше и в някой от куестите като награда.
    Подкрепям .water. в казаното. По-добре да си замълчим, отколкото да се правят изказвания. Аз съм изчела всичко и в началто ми беше всичко като мъгла. След време като се навлезе в играта вече се изсняват доста от нещата, но трябва да мине време.
     
  17. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    пиши ми на ПИТ имаш един от мен само дано не забравя да ги махна от полето преди пит
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    В "Разходка с адско куче" има подобрение Среднощен дъб XXL, но не и основа.
     
    .TAINNA., mimi123123456 и .water. харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    всичко е наред мами, пак са две изреченията, ама е без значение. Не съм отговорила със зла умисъл, просто обясних по-подробно ;) Надявам се никой да не се е почувствал засегнат :)
     
  20. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    [​IMG]
    Обикновено дърво
    Реколта
    Н
    и
    в
    о
    Събитие
    Време
    Дървесна тор
    ТО
    Базова
    ст - ст
    [​IMG]
    Среднощен дъб​
    10 бр. Среднощен плод​
    3​
    40:00​
    26:00​
    300​
    310​
    Където е среднощния дъб и като кликнеш на линка ти дава съответно от кое събитие е бил, а за неща които вече можем да направим в магазина има какви бройки ни трябват и срещу тях от магазина на джак можем да си го купим.
    ААА ще ме извиниш, но ако не си ориентиран в темата тогава за мен въпроса трябва да е зададен по друг начин. В голяма част от случаите може много да се гадае какво се пита във форума и извън него.
    Да съгласна съм, че трябва време, но и да се чете нали за това е тази информация- ПОДЧЕРТАВАМ не говоря за нови играчи, защото то е ясно те няма как да се ориентират от началото със всичко(макар че има такива които много добре го правят).
    А дори и екипа ако го няма на линия играчи помагат. Темата е много спорна и обширна и смятам да спра до тук. Лека вечер желая.
     
    .TAINNA., mimi123123456 и kakata13 харесват това.