Красиво куче

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 21.5.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Красиво куче

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.

    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама​
     
  2. kakata13

    kakata13 Ветеран

    По сметки на око за реда трябват около 28000 храсти-кучета и 920 кашона,това без да се занимаваме с далматинеца че за него трябват повече храсталаци.И разни неща от плевнята естествено. Опс проспал съм че подаръците са по 3,аз гледам 4 кутии значи 4 подаръка;)
     
    Последна редакция: 21.5.19
    pepa551, -nani2003-, FrozenKiss и още 1 човек харесват това.
  3. staneli

    staneli Старши болярин

    Ако съм смятала правилно, за всички опаковани подаръци - 27 900 храсти-кучета и 900 кутии.
    И това, ако е ниво лесно, здраве му кажи.

    пп. Малко по-подробно:
    куче фъстък - 6 300 храсти-кучета и 240 кутии + др. нещица от плевнята
    доберман - 6 750 храсти-кучета и 225 кутии + др. нещица
    куче Бисквитко - 7 200 храсти-кучета и 225 кутии + др. нещица
    далматинец - 7 650 храсти-кучета и 210 кутии + др. нещица
     
    Последна редакция: 21.5.19
    milena7004, koteto9, -nani2003- и 4 други харесват това.
  4. amira

    amira Обитател

    Това събитие ще го пропусна с удоволствие :)
     
    poliamerdjanova, koteto9, -nani2003- и 3 други харесват това.
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Пас!
     
    -nani2003-, AsparagusMintCandy и amira харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    За тези смешни награди няма да губя на ден по 300- 400 милиона точки категорично пас и тук
     
  7. bilq76

    bilq76 Познавач

    ехааа за този месец второ ще пропусна:music: / от 9 години насам/:mad: установих че реда ще дава половината точки от едно поле теменуги например:p, торовете не ме интересуват , нито селекции ще карам по моята схема за изчистване на читалището:):D;)
     
    -sindi9-, ПЕПЕЛЯШКА, -nani2003- и 2 други харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз ще го играя, надявам се и да го завърша, но ми се иска БП да измисли нещо, изкачащите не неиграещите да идват в моята фермаxD:p.
    Нямам време да събера СТ, но се надявам, че ще успея.
     
    kakata13, shiky и esz102 харесват това.
  9. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    аз вече трето пропускам.много садене .а наградите смешни.и нна мен не ми се беше случвало от както започнах играта.ако гтака продължава не само ще пропускам ами направо ще спра да играя.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, nefertiti и SKATAVKATA харесват това.
  10. ТИН

    ТИН Обитател

    Много , много съм съгласна с теб !!!
     
    ПЕПЕЛЯШКА и nefertiti харесват това.
  11. dedoto

    dedoto Адмирал

    що за простотия едното свършва в два часа другото почва в три хайде да си го играят БП сами>:(
     
    -sindi9-, ПЕПЕЛЯШКА, pepa551 и 8 други харесват това.
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Бих се радвала и чакала с нетърпение нов евент ама ако не е през час.Бих си купувала стръкчета и обори ама ако не са през ден.Няма тръпка няма нищо интересно няма какво да ме заинтригува няма нищо вече в тази игра.То си личи и по форума колко събития колко растения на колко полета и няма 5 страници постове ,а пишещите се броят на пръстите на двете ръце.Когато някой реши да пробва нова игра първо влиза и разглежда форума(мен поне така са ме учили)като види нашия пас пас и три пешки метър едва ли ще се регне.Аз съм с дедото на мнение да си го играят скучния постен евент БП.
     
    pepa551, arseniq1, dedoto и 10 други харесват това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А аз играя. Замислих се, не са малко китките. Но все пак с помощта на каквито имам "оръжия" за по-бързо приключване се захванах. Някоята спечелена звезда ще ми е от полза, имам още разширявания на торището да правя. След това обраното селектирано от редчето ще намеря какво да го правя. Също и падналите се врътки (било обикновени, било парти). Не съм цъкалкова ферма, че да се тръшкам заради неспечелени точки опит. Да, имам още китки за сеене за читалището, но са само два вида (макар и големи количества), т.е. и от тяхното бучкане искам да си поема дъх.
    Че всеки си преценява и решава дали да играе или не. Лично - определено не съм преситена от играта.
    Успех на копащите! Приятна вечер на останалите!

    П.П. А и още тая надежда, че ще ми се падне чинчила.
     
    Последна редакция: 22.5.19
    ren44o, arseniq1, fermer4o888 и 4 други харесват това.
  14. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Аз бих играла ,но отсега виждам ,че доста от исканите неща ми липсват в плевнята. Така че предварително съм обречена .
    Не ми се вижда ниво на трудност- лесно.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и shiky харесват това.
  15. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Ами такава, пълна (простотия)
    Не съм очаквал в деня в който свършва събитие ,да започва следващо???
    Разбрах го вечерта.
    Ако продължават така, ще си изгубят играчите.>:(
     
    Кратунка, -helixme4o-, mimi123123456 и 3 други харесват това.
  16. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Аз ще си играя колкото толкова.....Права е Муши а аз имам толкова неща да върша във фермата всъщност май почнах да си я обичам и не бих я зачеркнала.Знам че китките са много времето е малко но аз няма какво да губя освен време...Дори не бях разбрала че почва нов вчера да си сложа дълга култура правих си кокошки:D:D:D:pИскам да кажа на хората които са мн по напред и с много повече опит не се отказвайте винаги има надежда и винаги трябва да да намираме малкия стимул....:inlove:
     
    tanyamery, ПЕПЕЛЯШКА и -niksan- харесват това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Задачата не е трудна ,без да си дава зор човек ще е изпълни:)
     
    arseniq1, ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Растението много ми харесва, взех стикераxD:p:music:.
     
    [[Fermerkaa]], DILQNADELI, arseniq1 и 2 други харесват това.
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Защо да се отказвам от ред - капка по капка вир става ! Не беше отдавна, още си спомням времето, когато въпреки всичките ми усилия не смогвах да завърша и взема реда. Може тогава редовете да са били много по-стойностни, но сега е моето време и се надявам да компенсирам. Наистина след ниво 200 се напредва по-бавно, но удовлетворението от прилагането на разни стратегии и кога как ще се получи - е факт за мен :):music::)
     
    milena7004, ПЕПЕЛЯШКА и kakata13 харесват това.
  20. Doremi

    Doremi Старши болярин

    На мен този ред ми харесва. Най-вече парти билетите, дано се падат по-често. Предпочитам такива евенти, отколкото затормозяващи, сплетени и прекалено досадни, като доматковите.
     
    kakata13, milena7004 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.