Кога и за какво подавам сигнал?

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Bamze на 17.8.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравейте,
    опитах се да потърся отговор на въпроса - кога и за какво се подават сигнали?
    За съжаление не успях да открия публикация по този въпрос.
    Моля да ме информирате, за да не направя нещо по лош начин. Благодаря предварително за отделеното време!
     
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    за какво става дума? за какво искаш да подадеш сигнал? ако може малко светлинка, за да можем да ти помогнем :)

    п.п. написах в търсачката подаване на сигнал и излезна тази тема: https://board-bg.farmerama.com/threads/Подаване-на-сигнал.18596/
     
    Bamze харесва това.
  3. Bamze

    Bamze Болярин

    притеснявам се, защото натиснах линка Подаване на сигнал, но всъщност нямам проблем за споделяне. да не съм направила някоя "пакост":oops: И затова питам - при какви случаи използваме тази опция?
    от скоро съм във форума и още се уча ...
     
    mimi123123456 харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Аааа видях, под всеки пост има опция за подаване на сигнал. Напиши при кой пост и на коя страница си натисната тази опция. Екипът ще провери и ще отговори :)
     
  5. Bamze

    Bamze Болярин

    форум Общи проблеми/ дискусия Подаване на сигнал/ стр 1/ първи пост/ автор Каспаретка
    Под този пост натиснах линка Подаване на сигнал, без да трябва.
    Извинявайте за притеснението!


    за какво става дума? за какво искаш да подадеш сигнал? ако може малко светлинка, за да можем да ти помогнем :)

    п.п. написах в търсачката подаване на сигнал и излезна тази тема: https://board-bg.farmerama.com/threads/Подаване-на-сигнал.18596/
    Благодаря ти, прегледах тази дискусия първо, но не ми стана ясно какво се случва като натиснеш линка за сигнала.
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Сигналът служи за информиране на екипа за някаква грешка, нередност и др.под.
    Но не трябва да се използва, когато играчът има проблем или въпрос. Защото няма как да се отговори на сигнала.
     
    gift777 и Bamze харесват това.
  7. Bamze

    Bamze Болярин

    Много благодаря, сега вече е ясно!
     
    gift777 харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Щом е ясно - заключвам темата.
    Приятен следобед!
    :)
     
    gift777 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.