Какво се случва с пазара?

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от yannisz на 8.7.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. yannisz

    yannisz Стажант

    От вчера бутоните на пазара не работят както трябва. Ако натисна бутона за стока за продан, другите бутони на предлагани стоки и собствен щанд не се изключват и е невъзможно да продам каквото и да било.
    Пробвах и с друг браузър, няма разлика. :(
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Ще бъде предадено, но ще отбележа, че при мен това не пречи на функционирането на пазара.
    Приятен ден!
     
    yannisz и .TAINNA. харесват това.
  3. yannisz

    yannisz Стажант

    Все още няма подобрение. Всичките бутони светят и човек не може да се ориентира къде се намира. :(
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Знам за какво говориш, при мен се получава същото. Поправки ще бъдат направени през идната седмица, още малко търпение и се надявам да го оправят.
     
    tanyamery, yannisz и .TAINNA. харесват това.
  5. zvezdi4ka_86

    zvezdi4ka_86 Стажант

    Здравейте! И при мен всички бутони на пазара светят :oops: Надявам се скоро това да се оправи и нещата да са както преди...
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Къде играеш? През браузър и кой или в клиента? Какъв уиндовс ползваш или каква друга ОС? А също така би ли оставил/а ID на акаунта. И ще добавя, че при мен този проблем вече го няма, играя през браузър.
    Приятна вечер!
     
  7. zvezdi4ka_86

    zvezdi4ka_86 Стажант

    Добро утро! Аз играя със Standalone, Windows 10, ID 48303918
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, предала съм да погледнат и нямам представа кога ще се случи. Засега с повече информация не разполагам.
    Приятна вечер!
     
  9. zvezdi4ka_86

    zvezdi4ka_86 Стажант

    Благодаря :)
     
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Този проблем го има както в клиента, така и в браузърите. Искам да продам нещо. Отивам в предлагани. После в собствен щанд. Запалени са и двата бутона. След това отивам в стока за продан. Вече трите бутона са запалени. За да посетя отново някой от бутоните трябва да цъкна на него няколко пъти, за да угасне и да ме пусне там. Добре, че не си падам по действие изваждане и не продавам често.
    Ще трябва БП пак да поработят. Да им се каже, че както обикновено проблемът е при тях. Разработчиците да се пуснат в действие :p;)
     
    zvezdi4ka_86 харесва това.
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, при мен също го имаше този проблем, но сега вече не се появява. Затова ще ви помоля да направи някой снимка на светещите бутони, тъй като аз не мога да я направя вече, за да я добавя към рапорта с описания проблем.
    Все още нямам отговор какво се случва и кога евентуално ще го погледнат...
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    При мен няма никакъв проблем, продавам и купувам спокойно. Явно проблемът е за определени пазари, които може би са на един сървър.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    В отговор на запитването ми, ми казаха, че проблемът е оправен миналата седмица, както бяха обещали. Ако имаме нови случаи със същия проблем, ще е добре да се допълнят с видео или най-малко снимка, както и ИД на всички засегнати играчи. Подплатени с доказателства ще отворим нов случай за разглеждане.
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Сутринта имаше проблем на двете места: браузъри и клиент. Сега в браузър е добре, но в клиента не е. Ето снимка от сега:

    [​IMG]
     
    zvezdi4ka_86 и Bamze харесват това.
  15. zvezdi4ka_86

    zvezdi4ka_86 Стажант

    И при мен бутоните продължават да светят в жълто :( ( не знам как да направя снимка, иначе бих ви изпратила и аз ) Играя през клиента ID 48303918
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Добро утро, благодаря за снимката, предала съм я по-нагоре. Сега ще чакаме:)
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    сладурка :D това ми напомня детството с Дай бабо огънче, качи се по-нагоре xD Чакаме заедно и си стискаме палците :music::D
     
    zvezdi4ka_86, Кобрелия и Bamze харесват това.
  18. zvezdi4ka_86

    zvezdi4ka_86 Стажант

    Виждам, че при мен нещата вече са добре и всичко си е както преди:DДано не е само временно подобрение :p
     
    .TAINNA. и Кобрелия харесват това.
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Отворихме нов случай с този проблем. Явно първата поправка е засегнала играчи през браузър, докато клиента е останал непоправен.
    Радвам се, че всичко е наред, поне до момента.
     
    .TAINNA. и zvezdi4ka_86 харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Дай бабо огънче, нали съм баба дадох голям огън. Голямото стискане на палците даде резултат. Слава Богу, всичко на пазара е добре :D Друго си е Кобри и Муши да ги стиснат за вратовете xD Благодаря момичета :inlove:;)
     
    zvezdi4ka_86 и Кобрелия харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.