Искате ли да бъде премахнато менторството?

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от -georgi88- на 18.3.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Реших за създам тази тема по повод премахването на менторството .Нека всеки който желае да изрази мнение и какво точно не му харесва в играта и евентуално може да бъде премахнато вместо менторството -за да можем да предадем исканията си на екипа
     
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Трябваше да добавиш опция ако се махне каква компенсация да бъде
    Щях да отворя тази тема ,точно каква да бъде компенсацията ако се премахне.но тъй като си е отворил ако можеш да промениш темата мога да ти напиша какво да искаме в замяна?
    Сега ако напиша, да е при махнат какво ще получим нищо,два отговора ,да и не,
    все едно ще гласувам за президент.
     
    .tsoni. харесва това.
  3. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Казвай къде да се ровя и да поправя грешката още пия кафе :)Пък ако искаш ще опитан дали мога да затворя темата и отвори ти-никакъв проблем:music:
     
    Последна редакция: 18.3.19
  4. .tsoni.

    .tsoni. Стажант

    Искам компенсация,бях кандидатка и какво ще получа?
     
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Някъде където си създал темата тряба да има промени,виж да ли може да се промени и след това имам идея за компенсацията каква да е и ще ти напиша:)
     
  6. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Току що видях-може-пиши
     
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ще напишеш искаме компенсация
    отговори
    тези които не са станали ментори и тези които са били пилета д а получат дракон и за тези който не са го взели дори да са били ментори
    към този ред който ще ни дават ,да може в него произволни цъкалки да си слагаме, реда да е на 168 часа защото през това време можеше само да се пазарува от магазина ,да получим по 10 супер тот,тоор на мими,дървесна тор,супер храна.
    киш ямч шоколадова палачинка, селекциите който можеше да се купят,мишо малина.
    И този ред да дава поне 1000 точки по нивото на фермата и на острова,МП.
     
  8. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Виж няма да е честно-току що изтрих гласуването-можеш да смениш малко заглавието на темата и гласуването и готово-трябваше да помисля малко преди това-а след 30 мин трябва да изчезвам-темата -ще видя довечера как мога да я закрия:)
     
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ок
     
  10. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Извинявай-просто времето ме подпира-все още бях ядосан от факта-а без кафе правя доста необмислени неща :)Но може да ползваме темата да си бъбрим-повода все пак е "сериозен"мисля:music:Приятен ден -а аз изчезвам да работя-мотиката ще я оставя за довечера:)