Имейл

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от .water. на 7.1.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .water.

    .water. Адмирал

    Как мога да си сменя имейл адреса на акаунта не помня адреса на който съм се регистрирала?
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    За съжаление не можеш, ако не знаеш адреса, на който си се регистрирала. Оттам се потвърждава смяната на адреса, както и други промени по него - парола например. Вероятно, ако докажеш на Съпорт, че действително е твой акаунта, чрез:
    покупки с реални пари, с коя карта, на чие име е картата, и лични данни - ЛК, адрес и т.н. имаш шанс за смяна.
     
    .water. харесва това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Понеже писах на съпорт от друг адрес и имаше забележка ,че не това е адреса на който е регистриран акаунта има ли вероятност да ми прецакат тотално ника ...
    вашият E-Mail-Адрес не е този, свързан с този акаунт. За да можем да започнем процеса на валидиране на собствеността върху профила, ние се нуждаем от вас, за да ни изпратите нова заявка от имейл адреса, използван в профила.
    Благодаря за разбирането......А дали вие имате възможност да проверите мейла на който съм се регнала,че то беше уж да се забавлявам докато боледувам ,а се задържах в играта години и не съм и предполагала,че ще станата такива галимации.Благодаря за отговорите.Живи и здрави.
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Не, на нас такава информация не ни се показва. Само ИД и псевдоним. Не знам какво да те посъветвам, може би да изчакаш тия 5 дни да минат... да не стане по-голяма каша... Ти си прецени. Само се разбра, че "покрай сухото изгоря и мокрото". :sleepy:
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.