Изобилие от награди "Избери си сандък"

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от tanyamery на 24.7.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Моля да ми припомните, как да се ориентирам какво съм спечелила ! Днес приключих куеста в читалището с какапотата и с приключването на последната задача, спечелих и този сандък, но не го намирам в плевнята. А може би се отваря автоматично и предмета сам се намества в плевнята ? ID : 35237585
     
  2. troi333

    troi333 Активен автор

    Привет! Въпросните сандъци се намират в менюто с вазичката при консумативи :)
     
    tanyamery харесва това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И аз така си мислех, проверих два пъти преди да пиша. Сега отивам на трета инспекция. Благодаря.
     
  4. troi333

    troi333 Активен автор

    Опитах да помогна, щото беше писала, че но не го намираш в плевнята :)
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Задачата, в която се печели въпросното сандъче, е завършена на 2022-05-25 в 06:54:51 ч. А днес е завършено диамантеното усилие на ниво 2 и с това и целият куест.
    На 2022-05-25 в 06:56:59 има отворено такова сандъче и предполагам, че е е било точно спечеленото в същия ден.
    Приятен ден!

    П.П. Не се отваря автоматично въпросното сандъче, влиза в инвентара и след това играчът когато пожелае сам го отваря.
     
    tanyamery харесва това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Муши, благодаря. Благодаря на всички, които положиха усилие да ме ориентират :oops::oops::)
     
    mushnu4ka и troi333 харесват това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, моля. Пак заповядай, когато се наложи.
    :)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.