Зов за помощ с "Тайната скала на Дядо Коледа"

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от ludotolen4e на 17.12.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    22450744 Вече съвсем се обърках. Моля да ми помогнете? Взех втори сребърен ключ в играта за Дядо Коледа, отключих Островът, но не са ми начислени 10 бр. от растението. Какво трябва да направя? Изчетох отново всичко, но не мога да разбера къде греша. Благодаря!
     
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Отиди в мелницата, там са семената
     
  3. ytre-84

    ytre-84 Младши експерт

    Т.е. отиваш в мелницата и мелиш островни коледни венци, които започваш да разсяваш.
     
  4. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Благодаря, но не можах да смеля нищо, защото нямам елхова елха ли, какво бешетам. Как и откъде мога да получа от елховата ела? Кошници не купувам, защото съм пенсионерка и не играя с пари.
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    До 5 часа ще ти бъдат начислени 5 бр. клонки от ела и ще можеш да смелиш първите бройки за следващото растение и да продължиш.
     
  6. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Господ да те благослови! Благодаря! От притеснение едвам преглъщам.
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, спокойна нощ!
     
  8. stoeva

    stoeva Подрастващ автор

    От къде се вземат "Бърз снежнотопков огън", "Лагерни приятели" за облачето Тайната скала на дядо Коледа 2
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    "Бърз снежнотопков огън" - от празничния магазин в събитието "Тайната скала на Дядо коледа", а "Лагерни приятели" - от изпълнение на задача в част "Пътеки до скалата на Дядо Коледа" в същото събитие.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Тайната-скала-на-Дядо-Коледа.22042/#post-199444
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Тайната-скала-на-Дядо-Коледа.22042/#post-199441