За кокосовите орехи....

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от mamahadi24 на 11.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mamahadi24

    mamahadi24 Стажант

    Здравейте, кога ще мога да си отворя вчерашния на 10-ти кокосов орех за да си взема подаръка. Ако може някой да ми отговори нека го направи.Предваително благодаря.
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    При теб е отворен 2рия кокосов орех, защото имаше проблем с него. Беше глобален и програмистите пуснаха скрипт, който отвори автоматично неотворените кокоси.
     
  3. koteto9

    koteto9 Старейшина

    а това че се отваря от 1 до 1 май нее така ? аз се опитах да отворя в 6 сутринта да АМА НЕ нестава защо пак ли пиредния проблем има а стига де ? ЕДИН ПЪТ НЕ СЕ ОБЪРКАТЕ В НАША ПОЛЗА
     
  4. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    проблем имаше с втория кокосов орех.Виждам че при теб са отворени всички до момента .
     
  5. koteto9

    koteto9 Старейшина

    да мо попитах ? сутринта в 6 като се опитах да отворя неможах нали е от 1 до1
     
  6. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Не зная защо при теб така се е получило сутринта.:oops:Нямаме друг сигнал за такъв проблем.
     
  7. georgiev

    georgiev Стажант

    Здравейте,има ли начин да се провери какво е станало с осми орех?Влизам всеки ден в играта а той е останал неотворен,дали просто съм пропуснал? id: 20270547
     
    joujoujouj харесва това.
  8. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Това , което виждам е , че е влизано веднъж на 11-ти към 9 ч. вечерта.
     
  9. georgiev

    georgiev Стажант

    ок,мерси,явно просто съм забравил...
     
  10. -dd76-

    -dd76- Редовен

    вчера си отворих кокосовия орех,но днес ми показва че съм го пропуснал-може ли да се провери по някакъв начин-ид16791548
     
    joujoujouj харесва това.
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    няма начислена вчерашната награда и кокоса не е отворен.
     
  12. pras4oeood

    pras4oeood Стажант

    Отворих днешния подарък- 48 часа комбайн,но го няма нито като купон,нито се включи комбайна.Благодаря предварително.ID 11564291
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    наградата е плевня, не техника
     
    kolevi2002 харесва това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тоест 48 часа береш +1 брой растение от поленце.
     
  15. koteto99

    koteto99 Прохождащ

    какво означава това 48 помощ за реколъа ако е комбайн? не се отваря
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За 48 часа ще обираш + 1 бр. растения от поленце, това означава наградата.
     
  17. Силвия

    Силвия Подрастващ автор

    Здравейте,вчера преди обяд си отворих 13-я кокосов орех,сега влязох да отворя следващия и ми показва,че 13-я е затворен. :( ID: 1179771
     
    joujoujouj харесва това.
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, няма начислена награда - 35 супер тор в този акаунт, ореха не е отворен...
     
  19. Силвия

    Силвия Подрастващ автор

    Убедена съм,че го отворих....но няма значение,ще се надявам да позволят да се отворят с лалогулдени. :)
     
    joujoujouj харесва това.
  20. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Не винаги се отварят кокосовите орехи. Вчера не се отвориха в две ферми. И аз си казах, че може би в бързината съм забравила. Днес отворих ореха и очаквах да излезе съобщение за вдигане на ниво на острова, но не се появи. Проверих и орехът се оказа неотворен.
    Може би е добре, да предадете като проблем, че орехите не се отварят винаги.
    Надявам се, поне да разрешат няколко ореха да се отворят срещу лалогулдени.
     
    joujoujouj харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.