За изпечени солени изделия

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от gu6i на 17.3.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. gu6i

    gu6i Стажант

    id7148242предмета е надграден до Пекар на солени изделия 3 разполагам с Ъпгреид изпечи своите мечти 2 броя Ъпгреид боксинг ден 2 броя и Изпечи своите мечти 1 тогава изиграх абсолютно всичко но когато започнах да надграждам разбрах че нещо липсва иго чакам да дойде или аз нещо не съм разбрала може да има продължение в невидение съм Благодаря ви лека вечер
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Имаш "Пекар на солени изделия III" на игрището за любимци и този предмет не може повече да бъде надграден.
    От същото събитие си спечелил/а "Изпечи своите мечти I" и 2 бр. "Ъпгрейд за „изпечи своите мечти“, които се намират в менюто и с ъпгрейдите е възможно надржаждането на предмета до "Изпечи своите мечти III".
    Същото се отнася за предмета "Боксинг ден I" и 2-та "Ъпгрейд за „Боксинг ден“.
    На игрището за любимци се поставя чак напълно ъпгрейднатия предмет, т.е. трябва да ги "сглобиш" на някое друго поле, да ги прибереш в менюто и тогава евентуално да ги поставиш там.

    Ето тук е инфото за отминалото събитие и въпросните предмети:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Къс-от-рая.22156/

    Приятна вечер и ако имаш още въпроси, пиши.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.