За "Майски ден на играта" - мини-играта "Хвърляне на брадви"

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от yanina494949 на 5.5.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. yanina494949

    yanina494949 Кандидат за признание

    защо когато се попадне на поле за мини играта с брадви не се включва играта случи ми се 3 пъти yanina494949 id38842453
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Известен е проблемът, предаден е, неофициалната информация е, че се работи по отстраняването му.
    (Личният ми опит е, че не на всички полета за "Хвърляне на брадви" се случва това.)
    Ще те посъветвам да се въздържаш да играеш на масите/дъските, докато разрешат проблема, за което ще пиша.
    Приятна вечер!
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  3. РОСКАРУСЕВА

    РОСКАРУСЕВА Подрастващ автор

    Играта не ми даде ''Хвърляне на брадви'' 2 пъти.Стъпих на символа в 2 игри , но не ми даде да играя.
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Погледни, моля, писаното в пост 2.
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, при теб бяха открити две блокирани мини игри и грешката е поправена.

    ако може ИД за проверка...
     
  6. РОСКАРУСЕВА

    РОСКАРУСЕВА Подрастващ автор

    14538355
    Как мога да си изиграя игрите или изгарят.
     
    Последна редакция: 5.5.22
  7. pile-pale

    pile-pale Младши експерт

    54204146 не се отвори мини играта и при мен
     
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    ID: 47932786 и при мен
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Проблемът е отстранен. Но е необходимо да излезете от играта, евентуално и от браузъра. И след това да се логнете наново.
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. bilq76

    bilq76 Познавач

    ID: 11728971 мини играта не се отвори, 1 тесте изчезна! пробвах през 2 браузъра.
     
  11. pile-pale

    pile-pale Младши експерт

    Да проблемът е отстранен.Но точки от проблемната мини игра няма
     
  12. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, при теб е открита една неизиграна мини игра и са ти начислени 6 броя монети-зъбно колело
    при теб са начислени коректно всички награди, възможно е да не се е показал прозорец с наградата, но са спечелени 69 броя и толкова са в инвентара.

    при теб няма блокирани мини игри, ако имаш липсващи тестета ще бъдат начислени със скрипт по-късно
    ....
     
    Последна редакция: 6.5.22
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    мерси 5 броя ми бяха възтановени вече
     
    .TAINNA. и Кобрелия харесват това.
  14. РОСКАРУСЕВА

    РОСКАРУСЕВА Подрастващ автор

    На масата на Майк на първата част ми блокира ''Хвърляне на брадви'' на трети опит.След рестарта продължих напред и на втората част ми даде да си доизиграя хвърлянето.Моля за проверка-ИД 14538355
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Няма как да проверим какво и кога и защо се е случило.
    Проверих обаче имаш ли тази сутрин изиграна игра "Хвърляне на брадви" без начислени монети-зъбно колело и няма такава.
    Приятен ден!
     
    Bamze харесва това.