Забравена парола на ферма

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от beti06 на 9.8.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Здравейте! Моето търсене на помощ вероятно ще ви се стори странно, но все пак ще опитам- от години играехме съвместно(т.е. кой когато можеш работеше и в двете ферми) с жена, която в последствие започна да няма възможност да влиза в играта и остави своята ферма да я работя. Аз се справях до известно време, но от няколко месеца не бях влизала и сега не си спомням паролата, а ако поискам да я сменя, линка за смяна ще отиде на нейния имейл, а аз вече нямам връзка с нея. В случая има ли възможност да получа достъп до фермата, на която за съжаление зная само потребителското име, но няма начин дори да извадя ID, тъй като вече нямам достъп?
     
  2. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Никакъв шанс нямаш да получиш достъп до въпросната ферма, играй си на твоята а онази я забрави
     
    kakata13 харесва това.
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Дори и с ИД на фермата, пак не можеш да получиш достъп до нея без парола. За да бъде сменена паролата ще трябва да се свържеш със Съпорт, но там ще трябва да докажеш по някакъв начин, че тази ферма е твоя /чрез направени плащания от карта на твое име или други плащания, свързани с твоето име/... Мисля си, че ще е по-лесно да се свържеш с другия играч/ортак и така да стане смяна на имейл адреса, на който се води фермата или да се сетиш за паролата:).
     
    Последна редакция: 9.8.22
  4. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Благодаря! Значи да забравя и да продължа напред! Приятен ден!
     
    Кобрелия харесва това.
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ако си запаметявала пароли в компютър или друг апарат /таблет, лаптоп и пр/ можеш да потърсиш там евентуално да имаш паролата за достъп... Иначе, наистина ще е трудно да се влезе в тази ферма.
    И аз ти желая приятен ден!:)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.