Дърво Моринга

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от bibella на 21.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. bibella

    bibella Прохождащ

    Купих си дърво моринга от панаира на Ренцо. До тук добре. Проблемът е , че нямам базовото дърво. Това което съм купила е ХХL. Сега излиза , че съм играла месеци наред в панаира на Ренцо за нищо. Посъветвайте ме как да се справя с проблема.
     
  2. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    трябва да отключиш в храма на острова самото дърво и даси купиш основното ина него да сложиш xxl друг начин няма
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За отварянето на достъпа до моринга xari_myri е прав, но спечеленото от панаира е със основата, само ще го поставиш на полето след като си го отключиш във храма. И в никакъв случай не си играла за нищо, взетото от панаира дърво ще ти носи доста точки или се разменя много добре при ПиТ. Но и за да може да участва в ПиТ трябва да го имаш отворено в храма.
     
  4. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ти пък къде прочете, че иска да го размени на ПиТ? Само защото е срещнала затруднение с дървото не означава, че иска да се отърве от него. И да не е отворила руната на морингата какво, когато я отвори ще си го ползва дотогава няма да избяга никъде.
     
    xari_myri харесва това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Е, що пък krassimira да не си направи устата, какво лошо? xDxDxD

    Нали е известно с питане какво се постига? :p:):p
     
  6. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Аз съм си отделила два ъпа ХХЛ на морингата за ПИТ размяна , ако bibella иска да си го задържи прати една сова на към нас.:) Има и една коколоба ххл.
     
  7. bibella

    bibella Прохождащ

    Благодаря на всички за разяснението. Истината е , че не съм проверила в храма на острова дали я има морингата.Ще си я стискам....ми къ , толкова топки изхвърлях за нея срамота да я дам , нали?
     
    krassimira харесва това.
  8. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Нямам си представа аз си търся две цъкълки от редовете, едната е рибно забавление а другата стрелба с лък.
     
  9. mal4o

    mal4o Прохождащ

    Ако не забравиш да пишеш на ПиТ, имаш рибно забавление, а може и стрелбата да я имам някъде, но трябва да поровя:D:D
     
  10. baba17070

    baba17070 Стажант

    питане? ако може някой да ми помогне от къде се взема лаврово стръкче ще бъда благодарна да си нахраня кивито!
     
  11. tani1980

    tani1980 Полубог

    Лавровите клонки или стръкче, както го нарече ти, ако нямаш 95 ниво по - добре забрави.... Или си купи готова храна от пазара или готово отгледано киви също от там - ти си прецени възможностите според джоба и цените.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.