Дискусия: Хаос от папагали, Папагалско парти и Модерна перушина

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 4.9.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Хаос от папагали
    Папагалско парти
    Модерна перушина


    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.

    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация:

    Хаос от папагали
    Папагалско парти
    Модерна перушина

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
  2. kakata13

    kakata13 Ветеран

    На първо четене май е по добре да правиме само "парк с лакомства",зрее за двойно по малко часове
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    1) Хаос от папагали
    за всички задачи - 336 цилиндъра (т.е. 672 СХ) и ст-ст от папагали (напр. обикновени 2596)
    за редичката - 216 цилиндъра (т.е. 432 СХ) и ст-т от папагали (напр. обикновени 1649)

    2) Папагалско парти
    за 13 парка - 11050 папрат и 1170 царевици
    за 13 фитнеса - 13000 папрат и 1300 плодови клечки
    (1 основа + 3 ъпгейда, и внимание - да се ъпне преди края на събитието, че да не останем без основа)
    а за нахранването на животинчетата вариантите са различни, зависи колко цъкалки даващи дрънкулки ще берем и за колко време, но например с въпросните 13 - 1,5 дeн бране на единия вид (13*4*1,5=78 бр.) и 2 дeнa бране на другия вид (13*3*2=78 бр.) ще са достатъчни, тук всеки трябва да си прецени какво иска и с какво време разполага, няма универсална рецепта, хи

    3) Модерна перушина
    за целия куест - 3278 клонки
     
    eva-mina, SKATAVKATA, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И дава 1 дрънкулка, не 2
    :)

    П.П. Но от друга гледна точка паркът е по-интересното нещо, въпрос на виждане и кой какво иска да вземе.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Леле яко се омотах колкото повече чета толкова повече нищо не разбирам.Сега да питам може ли да си взема само лакомството % за цъкалетата това за растенията много много не ме интересува да знам къде да наблегна?
     
    ПЕПЕЛЯШКА, mi6elina84, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ти решаваш кое да вземеш, т.е. да, можеш само за парка с лакомствата и ъповете му да играеш.
     
    .water. и .TAINNA. харесват това.
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Подобренията на цъкалките от папагалското парти ще могат да се слагат на Игрището за любимци след приключване на събитието, нали?
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да. (И най-отдолу под табличката е упоменато.)
    :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Абе аз да попитам, щото може и да може да се слагат на игрището след като са ъпдейтнати по време на събитието, ама да не вземат да изчезнат като то свърши. xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .water., .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  10. dvdd

    dvdd Подрастващ автор

    Моля допълнете ФАЯ,трябваше да влизам по други форуми за да разбера Парк с лакомства и Фитнес от храна на колко време се обират и по колко дрънкулки за птици дават.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  11. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    ми то си го пише:oops:ама щом в чуждите форуми го пише;)
    Предмет
    Бонус
    Време
    Размер
    [​IMG]
    Парк с лакомства​
    1 Дрънкулка за птици
    1 000 ТО/ТрТО​
    5:30 ч.​
    2x2​
    [​IMG]
    Игрище с лакомства I​
    1 500 ТО/ТрТО​
    5:30 ч.​
    2х2​
    [​IMG]
    Игрище с лакомства II​
    2 500 ТО/ТрТО
    +5% ТО/ТрТО от предмети, за 1 ч.​
    5:30 ч.​
    2х2​
    [​IMG]
    Игрище с лакомства​
    5 000 ТО/ТрТО
    +20% ТО/ТрТО от предмети, за 4 ч.​
    11:00 ч.​
    2х2​
    [​IMG]
    Ъпгрейд за лакомства​
    --​
    --​
    2х2​
    [​IMG]
    Фитнес от храна​
    2 Дрънкулка за птици
    2 000 ТО/ТрТО​
    10:00 ч.​
    2х2​
    [​IMG]
    Фитнес от здравословна храна I​
    4 000 ТО/ТрТО​
    10:00 ч.​
    2х2​
    [​IMG]
    Фитнес от здравословна храна II​
    4 500 ТО/ТрТО
    +5% ТО/ТрТО от растения, за 1 ч.​
    10:00 ч.​
    2х2​
    [​IMG]
    Фитнес от храна за грачещи I​
    9 000 ТО/ТрТО
    +20% ТО/ТрТО от растения, за 4 ч.
    1 Изобилие от инструменти III
    20:00 ч.​
    2х2​
    [​IMG]
    Подобрение за фитнес от храна​
    --​
    --​
    2х2​
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., kakata13 и още 1 човек харесват това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Хаос от папагали- За тези награди и 10 супер храна не си заслужава да похабя. Бе тези от БП така ли смятат и занапред да я карат? Вдигнаха нивата до безбожност а наградите който, дават всеки път са от смешни на по смешни е и този път няма да играя. 600+Храна за розов обор хахах за перушина та аз от едно дърво бера повече бе хора аде малко да се вземат в ръце тия там горе и да се поразпуснат. Ще сея аз цяла седмица за 200к точки стига бе. Усетих се аз ама твърде късно жал ми е да я зарежа окончателно, но можеби и това ще стане май наближава и този ден:mad::mad::mad:
     
    SKATAVKATA, dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  13. phkolev

    phkolev Стажант

    Благодаря, Муши! Страхотна си, както винаги!

    И едно питане - ако правилно съм разбрал, не е задължително да изпълняваме всички задачи, т.е. за да вземем редичката и цъкалките за нея, може да пропуснем задачи 2 и 3 (не че ще се прочуем, като спестим 15 цилиндъра ;) ).

    Всъщност не! Досегашния опит показва, че ще става все по-зле :-(

    Май ще откажат и част от най-закоравелите фермери ...
     
    ANETA, ПЕПЕЛЯШКА, shiky и 3 други харесват това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами "по документи" така би трябвало да бъде. С 1-ва задача отключваме 2-ра, а с 2-ра - 4-8.

    П.П.
    https://board-bg.farmerama.com/inde...о-парти-и-Модерна-перушина.18691/#post-166740
     
    Последна редакция: 4.9.19
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., kakata13 и още 1 човек харесват това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А може би това им е целта. Как може да дават такива смешни награди им се чудя всеки път, аз съм ниво 233 дали ще играя за някакви мижави точки Не естествено, и ако продължават не само аз ще кажа не
     
    ANETA, bubolina8, SKATAVKATA и 5 други харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За сведение - обаче по тест не могат да се пропуснат 2-ра и 3-та задача.
    (Все пак утре като започне ще стане ясно, но по-вероятно е тестът да не лъже.)

    П.П. Последно - със сигурност няма да могат да се пропуснат, защото има и условие всички задачи от групата да са изпълнени, за да отключи следващата група (записано е в т. 2 под екрана на събитията). Омотах се нещо, сори. Коригирах и инфото, да няма двусмислия.
     
    Последна редакция: 4.9.19
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  17. kakata13

    kakata13 Ветеран

    На БП не им дреме за старите играчи ,целта е новите(ако все още има такива) да пазаруват от изобилно предлаганите кошници с мисълта че ще настигнат другите играчи по бързо.Но кон боб яде ли ще разберат рано или по късно
     
    SKATAVKATA, ПЕПЕЛЯШКА, shiky и още 1 човек харесват това.
  18. Haroun

    Haroun Стажант

    Амм за какво играем тогаз ? За звездичка , лало , ново растенийце ,поздравче по въздуха ,малко торченце
    за ново ниво само ? :) За топ 10? Еее това вече е цел :) Ама да дрънкаме само цъкалки всеки ден, боже опази ме от това наказание :p Кат няма за какво да кося нерви , ами то ми е безинтересно xD
    Па има ли изкачащи ли, па няма ли , ама от какво са , ами юркаш ли харита , ами чудото да ти се падне плевня ? Ееех всеки път , за всеки евент мноого желания , пожелания и благословии към БП xD
    На мен ми е готино с тези евенти, Не ми пука кой какво прави с фермата си :pТук дебна само за бързо и
    полезно инфо за евентчетата , да спестя време де, за разузнаване :p
    А сега хайде на евентите ! Така де,няма аз да зобам СХ , а пернатите папагалчета ;)
    Било то 600 или 600+:pАми тази мелница за кво е ?:D:D
     
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Сайдер ли ще варим за тези папагали, та исканите ябълки в читалището са такава огромна бройка? На мен ми се струва, че е най-добре в самото начало да се наблегне на куеста, защото от там ще дойде по-голяма бройка растение за разсяване. Следователно в мелницата повече парк и фитнес, а колкото са повече - от тях пък дрънкулки. Прочетох Ви, но не видях някой да е питал : парка и фитнеса след като са били вече поставени на горската поляна (т. е. брани) и прибрани в плевнята - ще може ли да се пазарува в магазина с тях?
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да.
     
    .TAINNA., tanyamery и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.