Дискусия: Футболна треска 2019

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 30.7.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Футболна треска 2019

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието!

    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация


    [​IMG]


    Гооооооол!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Голямо копане се задава, ще играя за реда, цъкалките, стикера, техниката и дърветата, за другото ще мисля в движениеxD.
    Много съм зле с кракатаxDxDxD, дори и охлюва не помага, дано се справя с топката, до сега съм се представяла добре, но знае ли човек, какъв жребий ще ми се паднеxD
     
    ka-linka, [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Това сме го играли. Да видим сега кой колко е тренирал от предния футбол до утрешния :D
    Сложничко ми се вижда, но ще мисля по време на играта дали ще се справя ;)
     
    ka-linka и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    По едно пробно на далавера няма ли да пуснат за компенсация от Корабния пазар, специално за мен и комшито Пепеляшче? :D:D:D. Сравнявах броя на растенията с предишно подобно събитие, надули са ги горе-долу двойно. Ама ще притегна връзките на сандалите и ще ритам, всички редове със сандъчета ми харесват :):):)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -helixme4o-, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  5. mell

    mell Редовен

    Колко монети могат да се спечелят от една игра - не видях?
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Разгледай схемите, там се вижда от всяка една колко може да се спечели.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Гледам схемите, хич не вдявам кое кога как се прави. Като пуснат евента ще мисля, ще опитвам, а верно, що не дадоха по 1-2 бонуса да опипаме почвата?

    Аз пък ще ритам с кънки и джапанки xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, fermer4o888 и ka-linka харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Сините сме ние, червените са противниците.
    Започваш отдолу нагоре. Подаваш на нашите, като се стараеш противника да не ти докопа топката, да не му я подадеш, да не застане на пътя ти. И така лека полека стигаш в горния край, при вратата. И там трябва да вкараш гол.
    Накратко е това.

    П.П. Не можеш да подаваш назад, т.е. надолу.
     
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Муши май идваш от световното с победа и купа в ръка :D Благодаря ти за въдичката, дано се справя ;)
     
    ka-linka и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ще му хванеш цаката. (Играли сме подобна мини-игра май вече 4 пъти, справях се прилично, на моменти малко дебнене и оглеждане на тия от противниците, дето се движат, ама нали и имаме няколко "живота".)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Реда ми харесва и ще копая ,в играта да съмxDxD
     
    -silvieva-, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  12. staneli

    staneli Старши болярин

    Това е максимумът:
    Схема 1 - 7 монети
    Схема 2 - 7 монети
    Схема 3 - 7 монети
    Схема 4 - 8 монети
    Схема 5 - 10 монети
    Схема 6 - 6 монети
    Схема 7 - 7 монети
    Схема 8 - 7 монети
    Схема 9 - 7 монети
    Схема 10 - 10 монети
    Но пише, че ще се падат произволно, без конкретна последователност на зареждането им в играта. Ами тогава да се надяваме, че по-честичко ще се мяркат схеми 5 и 10 :).
     
    Последна редакция: 30.7.19
    koteto9, mell, ПЕПЕЛЯШКА и 5 други харесват това.
  13. phkolev

    phkolev Стажант

    Ако схемите се падат произволно, но с относително равномерно разпределение, средната стойност е 76/10=7,6 монети от игра.
    Аз ще си смятам средно 7 монети от една игра.

    Така излиза, че за редичката + трите цъкалки за нея (предполагам, че става въпрос за първите три цъкалки) са необходими общо 128 монети, т.е. около 18 игри (128/7=18.3 игри).

    За всеки случай мисля да направя количество растения като за 20 игри - 17500 бели + 13500 черни рози, да не забравяме и 1700 топки.

    Да се надяваме, че този път ВР ще отвори малко повечко кранчето и изскачащите ще са достатъчно и няма да тръпнем до края дали ще ни стигнат за това, което сме си наумили да си купим :)

    А пък ако останат монетки (и изскачащи) ще си купя и нещо друго, например купоните и СХ ;)

    Успех на всички играещи!
     
    staneli, лудакрава1, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  14. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Ще копам за реда и цъкалките,а ако не ме домързи може и нещо друго да си взема
     
    staneli, -niksan-, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  15. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    надявам се след десетина дни рехабилитация и профилактика да се справя с топката ;) . Успех на всички фенове :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, fermer4o888 и .TAINNA. харесват това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Гледам и прасета щъкат, за тях няма ли африканска чумаxD, нашите до 2 август трябва да влязат във фризерите, тез явно не са членове на ЕСxD.
     
    esz102, .TAINNA., kakata13 и още 1 човек харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не са, нали сме в к*тай там няма такива болести xD
     
    elliss_bg и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  18. dedoto

    dedoto Адмирал

    това събитие винаги ми е харесвало ама толкоз много растения БП са се пооляли >:(
     
    wilma11, .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Отдавна се оливат, но ние продължаваме да ги търпим, но няма да е за дълго, скоро ще играя без да гледам календара, да си продават, да си купуват, да играят евенти и куести, всяко нещо има граници, търпението също.
     
    nefertiti, wilma11, -niksan- и 6 други харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Понеже се хвалехме с бързото приключване на евентите, скроиха ни шапките. На ви сега, копайте да ви дойде акъла. Да видим дали ще се хвалите пак, че сте първи xD
    А събитието сме го играли няколко пъти и е забавно. Дано успеем с многото бройки без да цъка часовника нощем ;)
     
    -niksan-, ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и 3 други харесват това.