Дискусия: Фрапе Оле

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 24.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Фрапе Оле

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно млечно-шейково забавление!
    Екипът на Фармерама​
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За редичката + преметите са необходими 100 монети със звезда, т.е. минаването на 10-те нива веднъж.

    бамбукключ
    права (166)12450507
    крива (169)16562845
    всичко290121352
    ПП1. Някоя тръба може евентуално да се спести, посочените количества са с вземане на всички награди.
    ПП2. С минаването на 10-те нива се печелят и 100 монети с череша, достатъчни примерно за всички купони от магазина или пък за сандъците с бонус.
     
    .TAINNA., elliss_bg, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Нещо не го харесвам това събитие никога не съм го играла тегаво ми е май ще го пропусна и този път.
     
  4. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    това ще го играя :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ще се забавлявам :)
    недей, забавно е ;)
     
    gigi_421 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя, въпреки че растенията са доста. Но има доста купони за печелене, блазнят ме.
     
    gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    пас
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    o_O ти пък, идвай на хорото ;)
     
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Е, тук поне редът е сигурен, за разлика от ТОПа. Аз също не харесвам това събитие и съм на работа така че шансовете ми да го приклча намаляват, но ще пробвам.
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Аз ако така вървят нещата от вчера едва влизам а днес един час не мога да направя нищо с голям зор обрах ....Ще се откажа от играта и няма да си хабя времето и нервите...язък ми за отделеното време...>:(
     
  11. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Започнах го и смятам да си взема редичката. :)
     
    tanyamery харесва това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    някой няма ли да подскаже комбинациите в картинки? запазих си 7 ама нещо много материал хабя :oops:

    п.п. Открих топлата вода, била при немците :D И при нас я имало ама кой да види o_O
    Подсказвам на всички, които не искат да мислят как да редят тръбите. Има готови планове. На всеки план горе в ляво има зелена отметка и "Имаш нужда от помощ? Кликни за готов план" Моите ги наредих. Остава да сметна колко и какви тръби да смеля, и съм готова ;)
     
    Последна редакция: 25.11.20
    pepa551 харесва това.
  13. georgi785

    georgi785 Младши експерт


    :DАз съм си Пенчо xDама помня от преди че ги имаше тия готовите планове-ако не бъркам.Случайно открих Америка миналата година.ТОП беше пак в комбинация заедно с фрапето.Разликата е само че сега предлагат само пълния вариянт за изпълнение.Преди даваха и краткия с по-малко награди естествено.Почнах с ТОПа първо-изпълних всичките задачи,но не продължих за класацията{радвах се защото за пръв път успях да свърша всичко- с помоща на 3те Харита,ама половин год никакви евенти-само по-някога.Естествено хамбара малко се напълни,но не беше за продължаване:)}Та после се прехвърлих на фрапето и за пръв път го свърших до края тогава-та гроздето не беше високо и кисело макар и с по-малко наградкиxDАма сега съм тантелмарка Пенчо-щото нищо не е наред при мен[някои полета още не съм ги отворил]Даже съм герой-цели 22 изкачащи;)xDxDА фрапето-немога да го играя-само пустото поле и там имам дървета,Горската поляна още чака за звездички:p
     
    Последна редакция: 25.11.20
    [[Fermerkaa]], dedoto и .TAINNA. харесват това.
  14. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Я не се мъчи, а най- отгоре сметките на Муши погледни ;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    По-добре кажи ми ти: Пенчо бре, чети o_O
    xDxDxD
     
  16. georgi785

    georgi785 Младши експерт

    Пожелавам успех на всички участници във Фрапето и ТОПа!:)
     
  17. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Как да ти го кажа ? 24 часа пред портите на фермата седях :eek: Когато се отвориха, в еуфорията , след като лимеца засях,
    за тръбите от бамбук разбрах xD
    Играя и докъдето стигна, поне досега е било до края, но е нямало гаф;)
     
    .TAINNA. и .water. харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ти си печено момиче, затова и аз си те обичам :inlove:
    Тръбите вече си накиприх и до петицата достигнах :D
     
    pepa551 харесва това.
  19. Superdaruba

    Superdaruba Прохождащ

    какво дава тайнствено дърво Гофрета,7я ред, че не мога да го намеря.Благодаря
     
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.