Дискусия: Филмова магия

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 15.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Филмова магия

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Филмово цвете
    13 500​
    Растение тип "Крушка"
    9 600​
    Счупен прожектор
    1 980​
     
    SKATAVKATA, ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Забавно е, ще се позабавляваме :D Искат се само 60 прожектора, които правим в мелницата, а за тях ни трябват изброените от Муши неща. С две думи събитието се разиграва само на двете полета: основно и пусто. Ще се справим :);)
     
    SKATAVKATA, ПЕПЕЛЯШКА, nefertiti и 2 други харесват това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Пропускам, за мен това количество растения е голямо. Интересно ми е какво ще се прожектира послучай РД, но уви, няма да разбера. Прецених си силите - не е за мен това събитие.
     
    shiky харесва това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ще го играя реда за една година ще ми носи над 116 милиона точки:):)
    Без да копаеш по фермата само реда да обирааш:p;):)
     
    bubolina8, стефи_27, SKATAVKATA и 4 други харесват това.
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    За точките си има цъкалки. Хората правят по милиард на ден, т.е. за 1 ден толкова, колкото този ред за 9 години.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Ще помисля до утре, но по всяка вероятност ще пропусна. Количеството растения е много голямо, иска много копане, а не ми се копае!:D
     
    shiky харесва това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Кой какво прави,не ме интересува и аз клко правя на ден също няма да казвам.Но не отказвам и точки от редоветеxDxD
    Малка справка за теб,хората вече правят над милярд ,а не по милярдxDxD
    И като правиш много точки да не би да стигнеш последното нивоxDxD
     
    Последна редакция: 15.1.20
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и 2 други харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    зависи кои хора. Ако визираш цъкалчовците, тяхното е само гонене на ниво, а не игра :) Аз съм от другия вид, дето се радват на играта и не гонят точки :p;)
     
    nivata1, milena7004, kakata13 и 6 други харесват това.
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Знам, знам :) Специално за теб закръглих надолу, за да не получиш културен шок, че гледам 116 милиона годишно те впечатляват. xD Не гоня всяка точка, както ти всеки куест и все още играя единствено това, което ми доставя удоволствие.

    Е па и аз поиграйвайм :p До момента не изпитвам затруднение и успявам да съчетая събитията с прескачането на нива :)
     
    Последна редакция: 15.1.20
    .TAINNA. харесва това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз щок не мога да получа.xDxDxD
    Направо смях в залатаxDxDxD
    Когато те видя в топ 10 по нива тогава ми се хвали тукаxDxD
     
    .TAINNA. и стефи_27 харесват това.
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ти пък в кой топ си, че ми се тупаш :p Играеш от 10 години, аз от 4-5. Не мога да се меря с теб xDxDxD
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз не се хваля колко точки съм правил на ден,за това казвам когто те видя в топ 10 по нива тогава можеш акъл да ми даваш:p:p
    От колко години играя не те интересува :p:p:pxDxD
    Не съм длъжен да давам обеснение как и кога съм играл и по колко пъти съм влизал на денxDxD
    За мен си прашинка в небето което иска да стане звезда и да те забелязват от земята,
    Колкото и да се надуваш ще си останеш прашинка в космоса.Тука има играчи и играчки който мога да им свалям щапката за знанието .Не си от тях и няма да си никога като тях,така че дуй се колкото си искаш.xDxDxD
    За мен си един никой или никоя в играта ,нито ме интересува жена ли си мъж ли xDxD
     
    Последна редакция: 15.1.20
  14. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Лелеее, колко драматично и разтърсващо! :) Аз си мислех, че не е тайна колко и от кога играеш, просто е достатъчно да чете форума човек, ама нейсе разбирам, че това е прекалено лично и интимно... Извинявай :oops: А иначе е много трогателно и мило, когато Някой с голямо "Н" драсне два реда на прашинка като мен :inlove: Мъжка за протокола 8)


    ПП И още веднъж за прококола - никъде не съм ти давал акъл, просто споделих факт. Не знам що толкова се газира и го прие лично - вероятно комплекси някакви. Аз като една космическа прашинка съм имунизиран от такива :)
     
    Последна редакция: 15.1.20
    .TAINNA. харесва това.
  15. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте на всички,

    в момента темата е в поддръжка.
    Благодаря за разбирането и Ви желая лека вечер.
    [​IMG]
     
  16. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Добро утро,

    та да се върнем към темата.:p
    Ще го играя ако мога тоя път и докъдето стигна:sleepy:
     
    kakata13, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ще го играя, надявам се до края, обичам редовете:oops:.
     
    kakata13, .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  18. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Ако искате другия път да отглеждаме по 4-5 растения едновременно на 1 поле, че да е "по-лесен" куеста...>:(>:(>:( От миналата година на сам все повече се убеждавам,че искате да се играе само с кошници, защото с проста игра или да не спиш нощем няма как да се случи. Направо ми омръзна от такива събития с 5000000 бройки, мелници и кратък срок за предаване. Това отново няма да го играя и следващите ако са такива също няма да ги играя. Аз не мога да се справя с 500 нови куеста в читалището и хилядите нови видове растения, животни и т.н. направо е някакъв кошмар хора.o_O
     
    mell, dedoto и Кратунка харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Де бреее, не се газирай толкова xD Оставени са вратички само да намериш ключетата и кошниците изгарят xD
    Реда е много добър и си заслужава напъването по всякакъв начин. Слагаме памперси против него :pxD
    За известно време стопирам читалището без угризения на съвестта ;)
     
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Този евент ли е подготовката за РД?
    За читалището: напъвам се с куести, които имат нещо хубаво като награда, сега копам за дракона, когато има времеxD.
    Редчето и на мен ми харесва:p, не играя за нива и затова копам по евенти, но кошници, НИКОГА, мъча се до последно:mad:, но не купувам.
     
    denislav4o216, nefertiti, dedoto и още 1 човек харесват това.