Дискусия:Страховити костюми

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от [Ghost_Rider] на 27.10.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. [Ghost_Rider]

    [Ghost_Rider] Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за евента.
    FAQ

    [​IMG]

    Желаем ви приятна игра и много забавления!
    Екипът на Фармерама​
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Какво е необходимо:
    33x жълт плат (= 132x паякова коприна, 2970x зловещ памук, 462x слънчоглед), 33x бял плат (= 132x паякова коприна, 2970x зловещ памук, 396x момина сълза), 33x син плат (= 132x паякова коприна, 2970x зловещ памук, 462x теменужки), 33x пурпурен плат (= 132x паякова коприна, 2970x зловещ памук, 660x орхидея), 175x мъждукаща гъба, 392x паякова коприна
    т.е. 11880 зловещ памук, 920 паякова коприна и 175 мъждукаща гъба

    Какво можем да спечелим:
    106400 то, 43200 тр то, 79290 мп, 25x супер-тор, 30x супер-храна, 4x парти врътки, 40x звездички, 8x загадъчно стръкче обор (до нектаринка вкл.), 4x загадъчен обор (до рибарче вкл.), 3 купона за помощна техника 3 ч., стикер, четирите цъкалки по 2x, редичка в облаците (дава 5500 то, 5500 тр то и 5000 мп всеки 12 ч.) с по 1х от цъкалките

    П.П. Аз играя, допада ми.
     
    Последна редакция: 27.10.15
    ENERIDA, tutifruti9, SULIO_PULIO1972 и 10 други харесват това.
  3. kosdas

    kosdas Анализатор

    само не схванах 8 цъкалки общо ли ще земем
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    kosdas, 8 цъкалки - по 1 бр. за редичката и по 1 бр. ни остават, а не са лоши (двете даже доста добри, но и др. две ще свършат работа при ПиТ)
     
    bubolina8 и kosdas харесват това.
  5. kosdas

    kosdas Анализатор

    дам разгледах ги единствено ще е затруднено падащите от полето на призраците
     
  6. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Паяковата коприна ще изкача ли от Дъждовната гора?
     
  7. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ееее, чакай барем да почне де! :p

    Плюй по-добре пак на калема и виж хубаво сметките, че ако си оплела нейде конците бая платове бадева ще идат! Виж колко "работари" разчитаме на теб :inlove:


    А сега де? Призрачно стана нещо в гората...
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  8. didenceto666666

    didenceto666666 Стажант

    От животните и дърветата ще изкача ли паякова коприна
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А, почвам да разсаждам, няма да чакам до утре xDxDxD.
    И понеже съм послушна - проверчицата е направена, сякаш не съм оплела конците xDxDxD.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  10. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ми тъй де, до нея хем се стига с ферибота за бахамите, хем не е спомената. :p
    Чувствам се длъжна да питам!
    Информацията е злато, а аз искам да забогатявам! ;)xDxD
     
    joujoujouj харесва това.
  11. [Ghost_Rider]

    [Ghost_Rider] Board Administrator Team Farmerama BG

    По предварителната информация, паяковата коприна ще изкача и от Дъждовната гора.

    П.П. Добавено
    Да
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    А който не е отворил дъждовната гора да д.....а супата:cry::cry::cry:
    не е правилно
     
  13. gindi4ka

    gindi4ka Прохождащ

    аз защо виждам само 4 обора, за теб още 3 бонус ли ???? ааааааа да ги нямаме такива
     
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ми било 4 обора и 3 купона 3 ч. xDxDxD
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  15. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Кратка беше радостта ни .... :p
     
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Поредната манджа с грозде пак ще се мели,чета слуховете за празника на реколтата и там ще играе мелница,ей да вземе да ми обясни някой де се връзва реколта и мелница ама.....ква е тая мода да се бичи у мелницата във всеки куест,ами като им пречи че си правим супер храна що за плоски трикове да я махнат направо,тцтцтц и после кво пречел баш чиляка дето бил начело на екипът,аа нищо бре метани тряя му правимxDxDxD
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    На мен меленето на разни щуротии за куест не ми пречи, стига да може и в бахамската мелница, тя така и така почти бездейства.
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  18. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Привет,
    много моля някой от Екипа, ако може да ми помогне относно маскирането на тези животинки как ще става? o_O Кое животно, каква продукция ще иска, че при мен таблиците нещо изчезнаха.

    [​IMG]
     
  19. gindi4ka

    gindi4ka Прохождащ

    ай сега на ПиТ да ми пратиш едно рибарче - бонус за подвеждащата информация
    тъкмо слагах софрата да почерпя за седемте обора и ..... кръц ..............
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    xDxDxD Ама пък що да не пратя. Само ми припомни, да не ме подгони егенозата :p.
     
    ka-linka харесва това.