Дискусия: Скорпикъща

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 2.9.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Скорпикъща
    (поредица от уикенд куестове)


    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. terazinni

    terazinni Напреднал

    Редчето не ме впечатлява, но така и така имам за селектиране, ще поиграя. Дано само да има бейби бум, а що не и намаление на вложената супер храна за селекция.:D Май се поразмечтах.;)
     
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Във втора част участват само тропически птици или всички ? И в последната част , животни от цялата ферма ли ще могат да се предават ?
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Втора част - за значки се селектират всякакви птици, предава се ст-ст от животни от фермата и/или всякакви селектирани.
    Четвърта част - предава се ст-ст от животни от фермата и/или всякакви селектирани.
    (Проверено на тест снощи.)
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и tanyamery харесват това.
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    Зачудих се, но ще го изиграя. Имам храна, имам недовършени в читалището.
    А и загадъчни има за неща, които си нямам, нали от някъде трябва някой ден да дойдат xD.
     
    Bamze, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  6. Bamze

    Bamze Болярин

    Животни от Бахамата ще могат ли да се предават?
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Обикновени - не, селектирани - да.
     
    Bamze харесва това.
  8. Bamze

    Bamze Болярин

    Благодаря за отговора !
     
    mushnu4ka харесва това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Нужни са 120 значки за земноводни , значи 240 СХ за първи етап. Колко ли изскачащи ще излязат за др. евент от тези 120 селекции ? А сега на този ББ ще излизат ли значки за птици и членестоноги ?
     
    Bamze харесва това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз ще чакам ББ и дано пуснат намаления :)
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не. По време на първата част ще изскачат само значки за земноводни и то от селектиране на земноводни, т.е. жаби и/или дъждовници.

    Тествах току-що и изскочиха 120 общо с лек превес на шоколадите.
     
    .TAINNA., Bamze и tanyamery харесват това.
  12. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Приключих го.Точките прибавени в Сезона ;)
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  13. biserna

    biserna Стажант

    По време на ББ ако събера и другите зна
    чки / за птици например/, дали ще стоят до следващите части на Скорпикъща или ще ми ги преобразуват в точки и парички?
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Сега не се падат значки за птици, излизат само зеленички. Всяка седмица ще излизат значки само за определения вид животни.
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  15. biserna

    biserna Стажант

    Благодаря :inlove:
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и аз още снощи 20 ч., но не влизах във форума :) Чакаме следващото. БП да се отпусне и да даде намаление с ББ ще е супер ;)
     
    Bamze и kakata13 харесват това.
  17. Bamze

    Bamze Болярин

    Хванах се на тази въдица и аз. Изиграх това събитие днес. Обаче ме притеснява колко много стойност животни трябва да бъдат предадени за целия куест. Дано да ми стигнат животните, защото и Сезонът ми ги дърпа усилено... Нали и обикновените животни от Бахамата не участват и сметките ми се развалиха !!! Нищо, играя, пък да видим на финала как ще ми изглежда плевнята :p
     
    axmara, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Комши, нямащ ли редовете, които дават сандъчета със селектирани или обикновени животни, от тях се трупа прилично количество. Аз животни почти не предавам в сезоните, защото трудно ги набавям после.
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  19. Bamze

    Bamze Болярин

    Имам редчета, които ми дават сандъци с животни. Трупам ги. Отделно извадих неоновите обори всичките. Иначе за сезона играя на мах., защото искам да взема дървото Бужум, нямам го. Нали знаеш, надеждата умира последна, така че се надявам да се справя и с двете предизвикателства.
     
    axmara, .TAINNA., tanyamery и още 1 човек харесват това.
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Тук ще ям бой с парцала, че не се научих да събирам постове, я опитай сезона без животните, аз не предавам животни и продуктите от тях, че са ми кът, а на пазара са скъпи и винаги стигам до предпоследното ниво, което е с обор или дърво. Бужум ми се излюпи днес от загадъчните от последния куест, предоволна съм, имам всички нови дървета и обори вече.
     
    elliss_bg, kakata13, [[Fermerkaa]] и 5 други харесват това.