Дискусия: Сезони през 2022 г.

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.1.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Общо за предстоящите сезони 2022 благоприятното развитие за нас е вдигането на ТО и процента на потира, харесва ми. Но конкретно за рожденническият сезон повтаряемото ниво е окастрено откъм ТО и МП, а предложените награди не си заслужават влагането на ресурс. Дано обаче тази тенденция се запази, защото с този вариант на 40 ниво ще имаме по-големи шансове да трупаме ресурси за следващият ТОП.
     
    Bamze харесва това.
  3. staneli

    staneli Старши болярин

    Напомням, че по време на този сезон ще важи и Сезонният бокал, та ако някой е побързал да го натири в килера, да му намери местенце нейде из полетата :).
     
    nik76112, [[Fermerkaa]] и tanyamery харесват това.
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Моят Сезонен бокал си седи постоянно на полето. Докато го махнеш и идва следващия сезон.
    А защо Сезонния бокал е преименуван в Сезонен потир?
     
    nik76112 и -niksan- харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Нали всяка година имаме ново "нещо", което ъпгрейдваме. През първата година беше сезонен трофей, след това сезонна купа, след това сезонен бокал, а тази година ще бъде сезонен потир.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  6. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ясно, до края на новия сезон ползваме екстрите от Сезонния бокал и след това "инсталираме" Сезонния потир.
    А сезонния бокал ще действа ли по време на афтърпартито на сезон 21? 8)
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Сезонният бокал действаше само по време на сезоните от 2021 г...
     
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    Ще действа и по време на Сезон "Рожден ден":).

    Сезонният потир е добре да си го "инсталираме" не след това, а със започването на този сезон, за да си берем изобилието от ТО и от него.
     
    tanyamery, nik76112, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Да съвсем правилно - пропуснала съм това:oops::p
     
    staneli харесва това.
  10. bellica

    bellica Стажант

    извинявайте, но от къде се получава основният сезонен потир?
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ще бъде начислен като подарък при първото логване по време на някой от сезоните през тази година.

    П.П. Добавих едно изречение за това във ФАЯ, за да е съвсем ясно на всички.
    :)

    Не, действа само по време на същинския сезон, т.е. до 15:00 ч. на 05.02.2022 г.
     
    Последна редакция: 7.1.22
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  12. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Значи натрупаните % от миналата година ще ползваме само този месец и започваме отначало от 100% тези от миналата година след края на този сезон отиват в килера правилно ли съм разбрал?
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Съдържанието на поста е изтрито по молба на играча.
     
    Последна редакция: 12.1.22
  14. buba62

    buba62 Главен болярин

    Нямам си дърво Калистемон все още, само то ми стига като стимул да играя новия сезон. Но и сезонния сувенир ми допада.
    Приятен ден, фермери!
     
    Bamze харесва това.
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Тази тематика обвързана с Денят на мъртвите как им дойде по това време ? Традиционно в Южна Америка го празнуват в края на м.Октомври и началото на м.Ноември. Започва на 31 октомври, заедно с Денят на благодарността оттатък в Северна Америка.....м..да.....А сега за този момент можеха да планират къде по-приятни неща, Китайската Нова година, естествено пак сезон на любовта, а ако бяха прочели повече можеше да е и на виното, бразилски карнавален сезон, ами нашите уникални мартетички.....теми много....
    Промяна в изискваните точки не забелязах, което е хубаво. На първи прочит ми се стори че има положителна промяна в наградният фонд, но не мога да кажа същото за сувенира, каква "награда" е въобще възможността да получиш до 7 бр. ферм.монети?
     
    Последна редакция: 14.2.22
    ..koni.. и milena7004 харесват това.
  16. svetoslav05

    svetoslav05 Прохождащ

    id 13265869 няма ми сувенир calavera моля проверете
     
  17. dodostar2000

    dodostar2000 Стажант

    и на мен
     
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Не е спечелен. Сезонът е изпълнен до 36 ниво включително.

    Привет, и в този акаунт не е спечелен. Изпълнено до 35 ниво включително.
     
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Сезона на черешовият цвят ми става все по-симпатичен с трите сандъка "Пиколо" и обора за какапо.
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Сандъците "Пиколо" са три само , ако си купиш сезонен билет, иначе са два. ;) Гнездото на какапо е ясно. :)
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.