Дискусия: Призрачен сезон (сезон 10)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.10.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Призрачен сезон (сезон 10.)

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, мнения и стратегии за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Целя се в нарязания бор (може и аз да си го нарежа) и гекона :D

    п.п. Браво! Този сезон имаме бонус +1 бр. от всички растения, за 1 ч. от 9 токена :D
     
    Последна редакция: 27.10.20
    gigi_421, лудакрава1 и ..koni.. харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Отново пасувам. Нарязаният бор все някога ще дойде и по друг начин във фермата ми, а сезонен билет нямам намерение да купя дори заради геконите.
     
    kakata13 харесва това.
  4. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Аз имам един нарязан бор:), нооо.......... око ненаситно- искам още един:). :) А и играя от първия сезон, така че този няма да пропусна.:):p
     
    .TAINNA., tanyamery и [[Fermerkaa]] харесват това.
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Около проблемите с Юнити сигурно някой ще каже, че това е глупост, но се замислих: сега ще ъпгрейдваме купата до VIII - с 500 %, но другия месец с най-високият % (за който е основният напън) реално колко време ще можем да се възползваме от тези 600 %? Защото ще е много тъпо, ако цялата тази борба е за полза в размер на 10 дена и приключи навръх нова година. БП да преосмисли ситуацията и празнично да по удържи този така изстрадан бонус!
     
    sm0uk3r71, ПЕПЕЛЯШКА, choko_59 и 6 други харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    След последния етап, най-справедливо ще е , купата да намери място на полето на любимците, много дълго хранихме лакомците, мисля, че си заслужава квадратчетоxD.
     
    choko_59, milena7004, tanyamery и 6 други харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    А така мама, от твоите уста, от твоите пръстета в ушите и очите (да го боднем) на БП xD
     
    [[Fermerkaa]], -helixme4o-, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  8. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    трудно ще се възползвам от сувенира, даващ + 1 от обори във фермата, след като ще играя и двата евента :sleepy:
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Да припомня от днес в продължение на 1 седмица сувенира дава парти билети и +1 бр. от оборите. Това с оборите и бързите работилници май ще върви само на основното, защото с Фрапе олето изпълнението е по средата.
     
    gigi_421, .TAINNA., [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  10. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Аз си заредих бахамата с работилници и обори. Основното ми трябва за растенията от задачите в читалището. Да, само 1 поле е но все е нещо. Нали според БП капка по капка....... Та и аз така. :p
     
    gigi_421, kakata13, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.