Дискусия:"Планинско приключение"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 28.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието.
    [​IMG]

    Желаем ви приятна игра и много забавления!
    Екипът на Фармерама
     
  2. kosdas

    kosdas Анализатор

    ехеее много прасета и кози бе а на пазара няма изобщо
     
    zahar4eto харесва това.
  3. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Не е много зле, при мен на пазара се намира добитък на приемлива все още цена. Подходящ куест за дъждовните дни е наистина. Само е много противно това мелене в мелницата....:sleepy:
     
    zahar4eto харесва това.
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Диамантените прасета спокойно курбан ще станат, ама козите как ще ги спастрим?!! Айде, висвам на пазара и развързвам кесията! (като че ли не си знам късмета :cry:)

    ПП: И кесията не помага! :mad:
     
    bilq76 харесва това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Какво е необходимо:
    4370x червен корал, 400x полски плат, 475x туристически обувки, 169x планинарски костюм (= 6760x червен корал, 338x полси плат, 338x туристически обувки), 115x кокошки, 280x прасета, 380x кози, 140x яйца, 420x краставици, 760x зеле, 600x гъби, 1800x полски мак, 190x сливи, 1200x череши
    т.е. 11130 червен корал, 738 полски плат, 813 туристически обувки + останалото

    Какво можем да спечелим:
    155300 ТО, 121950 ТрТО, 148400 МП, 53x супер-тор, 74x Мими тор, 7x парти врътки, 7x комбайн - купон за 12 ч., 7x ябълково-морковено чатни, 12x стръкче Тортуга (до ачачайру), 12x заг обор Феникс (до синьо рибарче), 36x звезди, стикер, цъкалки Полско знаме, Лайконик, Варшавска русалка, Дракон, редичка в облаците


    П.П. Уф, с голям зор успях да купя необходимите кози и прасета, но се справих все пак ;).
    Играя както винаги. Цъкалките са повече от добри. И другите награди биват.
     
    Последна редакция: 28.9.15
    -ENERJI-, SP-3, trol4o1 и 13 други харесват това.
  6. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Засява се на всички полета - да считаме ли, че включва и Дъждовната гора?
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    да, там също могат да се засяват
     
    Valkaaa76 харесва това.
  8. kosdas

    kosdas Анализатор

    30 кози ни ми стигат ма извадих розовите обори и неоновия докат стигна до тях се ще се родят
     
  9. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ха - хааа! Най-сетне и аз успях да се умъкна на пазара, и надминах себе си, оправдавайки поговорката "Жена с пари..." Но ако наистина можех да извадя картечницата...как може да се пуска (за кеф) по една бройка от каквото и да е?! >:(
    ПП: Муши, знаех си, че те бива не само с мащабите! ;) Мерси за математиката! :)
     
  10. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Вади и кокошките, че струват колкото козите...
     
    kosdas харесва това.
  11. kosdas

    kosdas Анализатор

    те са си се отвън че едва смогвам да нахраня змийте
     
    -helixme4o- и BUTTERFLAYS харесват това.
  12. kaka_Galq

    kaka_Galq Подрастващ автор

    правилно ли съм разбрала: трябва да махна всички дървета и обори ?
    от тях няма да изскача нищо?
     
  13. kosdas

    kosdas Анализатор

    каде го прочете па това нищо няма да махам аз едва ги наредих онзи ден
     
  14. kaka_Galq

    kaka_Galq Подрастващ автор

    Освен двете нови растения за изпълнение на различните задачи ще са нужни и Полски плат и Планинарски обувки.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Ще можете да ги получите:
    • При обиране на ВСИЧКИ полета (основно, пусто, поляна и остров);
     
    Eli1200 харесва това.
  15. kosdas

    kosdas Анализатор

    е не е опоменато че няма да дават но утре ще си проличи едната нива ми е само обори и дървета кат не даде нищо ще се прибират пак
    иначе куеста не е сложен коралите горе долу за 2 дни трябва да съм ги направил се пак са само 11к
    друг е въпроса с падащите как ще са и голямо въртене у мелниците ще падне
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Абе истина е че ме бива с аритметиката (в случая), но и с математиката ако се наложи xDxDxD.
    Но в случая ме бива с крадването (разбирай копипействането) от чуждоезичен форум ;) и бързи пръстчета да нащракмуцлят бг наименованията.

    Без никакви естри - само около 28 часа мелене


    П.П. А аз още се чудя дали дърветата ще пуснат подобаващо количество изскачащи за начало или довечера да ги разхърдахушкам и да набуча някакви дългорастящи треволяци. Ми, дилема xDxDxD. Ще видим кое ще надделее - мързелът или лакомията.
    На моя пазар черешите по 228 мп :wuerg:.


    И едно питане имам: какви са наименованието и характеристиките на последната цъкалка? щото при мен се вижда това:
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 28.9.15
    Мариана07 и -helixme4o- харесват това.
  17. kosdas

    kosdas Анализатор

    аз довечера ще насадя карамфили и утре кат почне ще активирам реда за повече падащи и квот стане погледах календара има време за испълнение и да се наспя
     
  18. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Вярно, вярно...и с езиците също те бива...нащрак...разхърда...оф! o_O върза ми се езикът на фльонга :oops:
    Този път обаче с мащабирането си се изложила :p
    ПП: И знаеш ли - мисля, че синята униформа нещо не ти беше по мярка ;)
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ти пък - продай нещо; за черешите има време, а цената им вече пада.


    :p:p:p
    и 8)за солчицата ;)


    П.П. Опитах се да пласирам малко гъби, но явно съм изтървала момента, а полският мак ми свиди да го продавам. Но все пак почти възстанових паричните харчове за животинки.
     
    Последна редакция: 28.9.15
  20. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    БЛАГОДАРЯ много муши със чери сте върха със тези сметки за такива като мен дето имаме много работа че не ни остава да смятаме.Пожелавам ти успешна игра
     
    SP-19 харесва това.