Дискусия: Отлитане от гнездото

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 6.5.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Отлитане от гнездото

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Желаем ви успешна игра!
    Екипът на Фармерама
     
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Аз ли чета по диагонал или няма за какво да се закача, че да играя събитието? Цъкалка на 32часа, малко храна, малко монети... кое би трябвало да ме мотивира, че да наплескам острова с дървета? Помагайте, ако съм пропуснала някоя хубава награда...
     
    shiky, лудакрава1, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  3. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    то просто няма нещо ,което да си струва ,по скоро се бъзикат с игра4ите
     
    shiky, -dd76-, ka-linka и 2 други харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Като гледам какво пишеш, този път четох старателно. Ама верно няма за какво да пилея ресурс! Всичко имам, ще го направя бързо, но няма смисъл. БП за пореден път ни опипва. Иска да тества до къде ни е търпението. Е да, ама да вземе да даде стойностни нещща. Да има за какво да се прежали човек. А то?
    Хич няма да си хабя силите тук :) Идват още евенти до края на месеца. Дано не окепазят всичко, че и компенсации няма да ги спаси. Ами да подменят целия си наличен състав и да правят играта както трябва >:(
     
    dd88dd, shiky, .water. и 4 други харесват това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Направо преди да е почнала задачата,да вземат да не е пускатxDxD
    Така и така пуснаха доста редове с проценти,да бяха пусна ли и тука един ред за проценти;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004, dedoto и 2 други харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Е, такова чудо още не е имало. Да дадат ред за тридневно събитие, без растение, което при това ще се играе в читалището, не е било до сега, но мечтите са хубаво нещо.
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  7. buba62

    buba62 Главен болярин

    Едното ми поле е с дървета постоянно. Ще залеся още едно. Третото с оборите няма да го пипам.
    И каквото успея да изпълня, успея. Най-малкото звездите за мен са от полза, още не съм събрала за последното разширяване на торището, нито разсадник съм взела. И друго имам за вземане срещу звезди. Освен това все някакви ресурси като награди ще паднат. Не че събитиевто е чудо невиждано, но поне за мен заради малкото усилия за него е привлекателно. Събитие между другото, така да го нарека.
    Приятен следобед, съфермери! Честит празник, на имениците - да ви е живо и здраво името, наздраве на всички!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kaliopa, Bamze и още 1 човек харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    на това му се вика Отлитане от гнездото ама не точно от гнездото. Отлитаме от куеста xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, shiky, pgs_major и 4 други харесват това.
  9. Bamze

    Bamze Болярин

    Да, наградите не са особено примамливи в този куест.
    Необходими са 725 лакомства за птици, нямам представа колко дървета ще трябват за това. Ако се успее да се изиграе напълно, този куест дава 1 065 000 точки. / за мен точките са от значение, защото се боря да стигна до 200 ниво/ Ще се хвана на това хоро, ще го играя, без да правя промени по полетата на Бахамата и каквото се получи! ;)

    П.п. Май нищо няма да се получи! Изскачащите са много малко, а не искам да си разтурям Баха за този куест и времето е малко! Нещата отиват към пасуване :sleepy:
    П.п Извинявайте, но явно ми е развалено сметалото. Точките са под 1 милион, както е писала Кобрелия! :wuerg:Имайте го предвид!
     
    Последна редакция: 8.5.21
    .TAINNA. и Кобрелия харесват това.
  10. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Е, тука просто няма за какво да се захвана, чета, чета, нищо не ми хваща окото!
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, shiky и 5 други харесват това.
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Точно заради точките и аз реших да го изиграя, но те не само, че не надхвърлят 1 млн, дори и близо до милиона не са. Аз ги изкарах 681 000 и се отказах на момента. Изкачащи имам, колкото ми дадат при обмяната ще е по-на сметка, без губене на ресурси. И ресурси имам, но наградите са слабички. Няма стимул.
    П.П. Дори и да решиш да вземеш декорацията накрая, задължително трябва да събереш всички къщички от предните задачи. Значи, целия куест трябва да се изпълни.... Цък, още едно - не.
     
    -niksan-, shiky, ПЕПЕЛЯШКА и 6 други харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Отдавна свикнах да играя за нищо, отлетях и от този куест, чакам следващата глупост:oops:xD.
     
    pepa551, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  13. buba62

    buba62 Главен болярин

    Приключих спокойничко и тук. Още 2-3 такива бих изпълнила набързо и без да се зоря особено.
    Единственото което лекичко ме затрудни беше, че нямах 20 риби кутии и на пазара нямаше, но се оказа, че имам 7 обора и успях да ги отгледам навреме. Да бях погледнала по-рано, че се искат xD, а не да ги предавам в куеста със сънливците.
     
    mimi123123456, Bamze и ka-linka харесват това.