Дискусия: Островът на медения месец

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 21.9.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Островът на медения месец

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Наименование​
    Кол.​
    За шок.стър.​
    За как.сир.​
    Всичко​
    Храсти с подправки за сладки
    12 148​
    2 700​
    5 400​
    20 248​
    Какаов прах
    319​
    648​
    144​
    1 111​
    Шоколадови стърготини
    18​
    Какаов сироп
    12​
     
    pepa551, .TAINNA., shiky и 4 други харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя. Четири сандъка Пиколо не мога да пропусна. Сандъчето от реда не е чудо невиждано, но ще капят полезни неща, значи бива. Като цяло ми се вижда спокойно събитието, изпълнимо без бонуси и юркане. Но зависи как ще изскача какаовият прах, утре ще разберем. И тъкмо повод за пренареждане на оборите в дъждовната гора, за ревизия, че все ме домързяваше.
    Приятен ден, фермери!
     
    Последна редакция: 21.9.21
    .TAINNA., Bamze и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ужас ! Лош знак - в началото пише - средно/трудно ! Малък проблясък по отношение на изскачащите, понеже ще ги получаваме и при селектиране. Очертава се много неприятна тенденция СХ, тор на Мими, СТ и други осн.ресурси, да отпадат от евентният награден фонд и на тяхно място ни предоставят награди точки за сезона.И да не ти харесва, това е положението. И не е ли странно, бонуса на реда от Бахамски евент да дава ТО ?
     
    Последна редакция: 21.9.21
    .TAINNA., shiky и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не зная какво те навежда на тези мисли, но в настоящото събитие наградният фонд съдържа както СХ, СТ, парти билети, тор на Мими, ФМ, така и наградни точки.
     
    .TAINNA., Bamze, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  6. Bamze

    Bamze Болярин

    Хвърлям се през глава да участвам в подготовката на този меден месец. Ще бъркам нектари и коктейли, ще кълцам салати и ще съчинявам вкусни сладоледи. Забава да има /въпреки всичко/!
    Ако пък взема редчето и сандъците Пиколо, тогава ще съм спретнала пълна програма... Ама да видим...
    Благодаря на Mushnuk за направените сметки.:inlove:Те винаги са полезни /поне на мен - дават ми ориентация в ситуацията със събитието/.

    Пожелавам на всички ни алгоритъмът на изскачащите да е дашен!Останалото от нас ...

    П.п.Мисля да не меля в мелницата стърготини и сироп предварително, а само като им дойде редът за предаване. За всеки случай - да не объркам реда за предаване на растението и изскачащите, защото задачите ще се редуват от различните категории и затова.
     
    axmara, .TAINNA. и shiky харесват това.
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Има, има, съгласна съм. Но погледнах, че при мен за преминаването за повтаряемото ниво на сезона ми искат 3 070 нагр.точки и предположих, че с тези от евента ще успея да го превъртя поне два-три пъти. Сумирам нагрдните точки - само 1 580 ! Вие ми кажете харесва ли ви тази награда.?...
     
    Последна редакция: 21.9.21
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Реда нищо особено ресурс само за разсяване с вода и торчица докъдето стигна 1-2 сандъка пиколо да взема доволно колкото толкова .Щом дават 4 сандъка хич няма да е лесно сигурно ще са затегнали изскачащите.
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Вероятно отново ще влиза в действие и схемата със зеленчуците и бахама маската....Евентите с къса китка, за мен са кошмар, защото няма как да съчетая и работата и брането на китки, но колкото толкова.
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. buba62

    buba62 Главен болярин

    От 24 часовата иксора получих добро количество изскачащи.
    Приятно копане, фермери! (Или почивка.)
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    297, не зная добре ли е, но толкова пусна иксората и малко дървета
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Хвалете се после като затегнат кранчето да не вземете да плачете:cry::cry:
     
    shiky и .TAINNA. харесват това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Мисля че е добре 366 броя с 20 харита само от 24 часово разтение
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    Не мисля, че се хвалят, а по-скоро споделят :). В това няма нищо лошо, по този начин другите фермери си "сверяват часовника".
    Затягането или отпускането на "кранчето" си е предварително замислен ход на БП, пък и е съвсем нормално от най-дълго зреещото растение да има добри резултати :).
    Ще играя бааавничко и славничко - след разсяването само на вода и торчица. Доста ресурс попилях за миналите две събития xD. А и това, че събитието е на Бахамата, е добре дошло - по никакъв начин няма да ни спъва играта в основната ферма, поне за сега ;).
    От последните два броя Пиколо съм доста разочарована - термални извори и плевачка, но пък не губя надежда, че и в моята ферма някога ще се пръкне Подаръчен пакет :).
    Успех на всички!

    пп. Честит празник, фермери! Приятно бях изненадана от идеята на нашия екип да постави българското знаме в облачетата на редичката във FAQ.
     
    Последна редакция: 22.9.21
    .TAINNA., milena7004, [[Fermerkaa]] и 6 други харесват това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Зависи и с колко харита обиращИ аз не съм доволен от двато броя пиколо от последната задача.Но от други съм доволен Имам 8 броя пакети.Сега ще събирам парти врътки за следващи задчи за плевни.Колкото до задачата събота и неделя ще играя през телефон до където стигна.
     
    .TAINNA., tanyamery и staneli харесват това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    32 броя от ананас с 22 харита мисля, че фъркатите няма да са проблем за никой приятна игра на всички. П.С и едно хари на дървото да не го забравяме и него
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, staneli и още 1 човек харесват това.
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Доволна съм от предното събитие Вълшебна шапка и цветни мелодии от 3те обора ,които успях да взема се пръкна още една земна кукувица много по-добре отколкото да бях си похарчила монетите за реда.Сега не бих се разсърдила на плевачка от сандъчетата,добре ще ми дойде .Успех на всички.
     
  18. staneli

    staneli Старши болярин

    Ами, браво, нека да има, със здраве да си ги ползваш. Не всеки може да се похвали с 8 пакета :).
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  19. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Честит празник :):):)! Досга се чудих дали да то играя и реших за започна...Дано не съжалявам защото дъждовнана гора беше оборудвана с дървета, които реших да преместя на водопадите...Мъка, сизифовски труд:cry:xD - 3 часа редих дървета...А бе "хора" от БП оправете си "играта" - не може след всяко поставено дърво да ме връща на първа страница >:(!!! Преди време писах и - НИЩО...Това е просто нежелание да решавате дори дребни проблемчета на нас играещите....За големите проблеми при тази ситуация - НЕМА смисъл да говорим ! Успех на всички !
     
    maqpan4o, mon9, -dd76- и 8 други харесват това.
  20. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ееейййй и това ако не е фук фук па на.Кой те пита колко пакета имаш, че не разбрах?Иначе правиш на играчите забележка за фъркатите.