Дискусия:Надпревара с трактори

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 23.11.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието Надпревара с трактори
    [​IMG]
    Желаем ви приятна игра и много забавления!
    Екипът на Фармерама.​
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    [​IMG]

    Ако не се лъжа, евентът може да се изпълни и само със изскачащи:

    Противник Турболин
    1176
    2240
    3260
    4284
    5256
    Всичко1.216

    Kаквo е необходимо:
    гориво за 304 стъпки:
    т.е. 304x 4 турболин
    или 101x био-гориво (=18685x камелина, 1111x турболин, 2525x слънчоглед) + 4x турболин
    или 50x премиум био-гориво (= 18000x камелина, 1000x турболин, 2500x слънчоглед) + 16x турболин
    или различни комбинации от турболин, био-гориво, премиум био-гориво

    Какво можем да спечелим:
    47600 ТО, 50800 ТрТО, 28700 МП, 25x супер-тор, 40x супер-храна, 40x мими тор, 5x загадъчни стръкчета Уеле (до черна върба вкл.), 3x загадъчни обора Феникс (до рибарче вкл.), 3 парти врътки, 2x комбайн - купон за 3 ч., 2x ЯМЧ, 5x златни банана, 5x звездички, стикер, редичка за небесната градина, 2x Огненочервена буря, Синя светкавица, 2x Златен вятър, 2x Зелено страшилище, 1x Черен огън
     
    Последна редакция: 23.11.15
    baiete, -helixme4o-, [gabi]04 и 4 други харесват това.
  3. bilq76

    bilq76 Познавач

    не се вижда с премиум биогориво с колко стъпки ще напредваме, ако е възможно да се добави някъде;)

    п.п.видях от клипчето, което качи муши
     
  4. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    аз нищо не схващам и се чудя защо ли? :oops:
     
    desi232 харесва това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Зареждаш трактора с един от трите вида гориво и избираш с кой от противниците да се състезаваш (ако не си заспал от скука чакайки горивото xD).
     
    Последна редакция: 23.11.15
    bilq76, nefertiti и Мариана07 харесват това.
  6. kosdas

    kosdas Анализатор

    а защо си мисля че има шанс тоя да ме изпредвари и да повтарям мисията
     
    Мариана07 и desi232 харесват това.
  7. malkatarusalka1234

    malkatarusalka1234 Стажант

    Здравейте! Искам да попитам - ако събера 1216 турболина, не садя растението и не меля гориво в мелницата, това ще е достатъчно ли за всичките 5 стъпки на това събитие?
     
    nefertiti харесва това.
  8. desi232

    desi232 Посланик

    нещо ми се струва че са много бройките на камелината
     
    kosdas харесва това.
  9. mell

    mell Редовен

    Не разбирам защо ни е да садим растението на събитието и да мелим? Според изложената информация са нужни само турболини за приключване на събитието. Или нещо не съм разбрала?
     
    nefertiti харесва това.
  10. kle71985

    kle71985 Активен автор

    Според изложената информация са нужни само турболини за приключване на събитието. Или нещо не съм разбрал?

    моля ако може някой осведомен да даде информация да или не
     
  11. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Както е писала Муши по-горе - може и само с турболин, но за по-бързо преминаването на задачите може да се използва и този вид биогориво - всичко е въпрос на личен избор. :)
     
  12. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Растението е нужно за биогоривото (и двата вида). С тях можете да минавате по-бързо стъпките. С премиум биогориво минавате по 6 стъпки, а с нормалното по 3. С турболина са нужни 4 бр. за всяка стъпка.
     
    Мариана07 харесва това.
  13. kosdas

    kosdas Анализатор

    бройките не са 20к за 3 дни макс са готови но пак питам има ли опция тоз да ме изпедвари на даден етап и да почна етапа наново
    щот поне от таз анимация тъй се разбира
    или аниматора е в грешка или аз не разбирам нищо от готвене
     
    BUTTERFLAYS и desi232 харесват това.
  14. tani1980

    tani1980 Полубог

    Е га си набутвацията, тези горива. То по-изгодно идва да си я караш само на турболин.Ако увеличат броя на стъпките на горивата, може и да размисля, но едва ли ще стане.

    Коста, не се тревожи, никой няма да те размине, нито пък да те изпревари.Ама вземи прочети, че и за производството се иска турболин.Така че лично за мен сеенето и производството на горивата се обезсмисля, имайки предвид по колко стъпки се преминават като се сравнят.
     
    wilma11 и nefertiti харесват това.
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Няма да те изпревари, участието му било само за поддържане на състезателния дух xD.


    Хич и не възнамерявам да си ускорявам стъпките с бучкане и мелене. Събирам си изскачащите и толкова. Но е възможно от растението на събитието да изскачат повечко изскачащи, което е добре дошло за по-новите фермери.
     
    nefertiti и desi232 харесват това.
  16. desi232

    desi232 Посланик

    и колко трябва да съберем
     
  17. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист


    1216 бр турболин
     
    nefertiti харесва това.
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Поне 1000.
    Но все пак в петата задача редичката се взема някъде в началото, така че ако не искаме повторно цъкалките и с по-малко турболин се вземат другите награди и редичка с цъкалки.
     
  19. desi232

    desi232 Посланик

    май има нещо уловка,ако може да се мине само с изкачащи.защо тогава ще има растение
     
    nefertiti харесва това.
  20. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ха сетиса де..Щото изкачащото ще е орязано до минимум е моето мнение....
     
    lion8080, georgiev и nefertiti харесват това.